Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: FB - ilość polubień strony
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
KR2615
Witam
Szukam kodu wyświetlającego ilość polubień mojej strony w taki sposób:

Nie mogę tego wygooglować a metoda kopiuj wklej (div i iframe) powoduje tylko, że pojawia się ikonka Lubię To ale pokazuje zero polubień. Czy mógłby mnie ktoś uraczyć kodem? Z góry dzięki!
grzes999
Tutaj się generuj kod i on nie ma prawa nie działać. Wybierz odpowienie opcje i będzie tak jak chcesz.
KR2615
Wygenerowałem, wkleiłem zaraz za <body> i mam "Bądź pierwszym znajomym, który to lubi."
grzes999
Pewnie strona nie ma lajków i dlatego to się wyświetla; albo wybrałeś złe opcje przy generowaniu kodu.
KR2615
Gdyby problem był taki banalny nie zawracałbym nikomu tym głowy. Wydaje mi się, że problem może leżeć po stronie mojego fanpage. Testowo wrzuciłem URL innej strony i prawidłowo wyświetlał liczbę polubień. Aczkolwiek w ustawieniach FP nic nie zmieniałem. Problem zaczął się dziś gdy próbowałem dodać bocznego slidera z FB. Niestety kłócił się z innymi elementami strony więc go usunąłem. Po tym zabiegu button przestał działać. W dodatku, gdy nie jest się zalogowanym na FB to wyświetla prośbę o logowanie zamiast ilość polubień. Poprzedni kod (nie ten z https://developers.facebook.com/docs/plugins/like-button/) działał poprawnie również dla niezalogowanych.
trueblue
Jaką metodą osadzasz na stronie button?
A co do braku widoczności dla niezalogowanych. Sprawdź w ustawieniach restrykcje co do kraju i wieku przeglądających.
KR2615
Próbowałem i przez diva i przez iframe. Ustawienia FP sprawdziłem i strona wyświetlana jest wszystkim. Mógłbyś opróżnić skrzynkę lub włączyć PW, wtedy podałbym Ci na priv adres stronki
trueblue
Razem z <div id="fb-root".... ?
KR2615
Tak, to też. Odblokuj prosz eprywatne wiadomości to Ci podam adres i będziesz mógł zerknąć w adres strony.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.