Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Wygląd" strony w wyszukiwarce google
Forum PHP.pl > Forum > Po stronie przeglądarki > HTML \ XHTML
plove
Witam,
Mam pewien problem z którym nie potrafię się uporać. Nie wiem czy dobry dział wybrałem ale sądzę że chodzi o HTML. Mianowicie na swojej stronie mam prosty skrypt, który odczytuje i sprawdza z jakiej wersji językowej korzysta użytkownik i przekierowuje go do odpowiedniej wersji językowej tej samej strony.
Wszystko ok, tylko problem pojawia się gdy nazwę tej strony wpiszę w google, wtedy wypisuje mi jakieś krzaczki przy domenie pobrane właśnie z tego pliku ze skryptem oraz drzewko jakby kategorii.
Moje pytanie brzmi nastepująco, jak zmienić tekst który jest zaindeksowany w google ? Czy mam na to jakiś wpływ ?

Dla ułatwienia i nakreślenia problemu proszę wpisać w google: plovedesign
redeemer
To nie są "krzaczki" tylko komunikat błędu:
Kod
Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/plove/domains/plovedesign.pl/public_html/index.php on line 27
1) Popraw kod
2) Wyłącz wyświetlanie błędów na produkcji
plove
Nie o to pytam, nawet jak wyłączę wyświetlanie błędów to będzie indeksowany ten sam plik a ja chcę go wyłączyć całkowicie z indeksowania.
luki100011
Dodaj plik robots.txt plus wpis aby tego pliku nie indeksował
plove
Cytat(luki100011 @ 18.11.2014, 14:10:00 ) *
Dodaj plik robots.txt plus wpis aby tego pliku nie indeksował


Dodałem ten plik już jakiś czas temu ale nadal indeksuje stronę której nie chcę.
Aqu
Gdzie dodałeś robots.txt? http://plovedesign.pl/robots.txt tutaj nic nie ma
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.