Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sprzedam bazę 13k userów
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Sprzedam
miras
Witam, sprzedam bazę userów, ponad 13k rekordów i stale rośnie, tematyka piłka nożna, sport.


Zapraszam na PW.
Pyton_000
Cytat(miras @ 12.11.2014, 12:20:59 ) *
Witam, sprzedam bazę userów, ponad 13k rekordów i stale rośnie, tematyka piłka nożna, sport.


Zapraszam na PW.

A owi użytkownicy wyrazili na to zgodę?
miras
Tak, każdy użytkownik musiał zaakceptować regulamin, a w regulaminie jest wzmianka o mailingu.
Pyton_000
O mailingu tak, ale czy o przekazywaniu dla podmiotów trzecich?
miras
Miło z Twojej strony, że się martwisz, żeby wszystko było legalnie, pomimo to, że nie jesteś wcale zainteresowany zakupem, ale zapewniam Cię będzie legalnie.
Pyton_000
To forum nie służy lewym handlem więc przedstaw dowody legalności tej bazy.
morganus
Cytat(Pyton_000 @ 12.11.2014, 14:05:01 ) *
To forum nie służy lewym handlem więc przedstaw dowody legalności tej bazy.


Oj nie przesadzaj, niech sie zainteresowani martwia czy jest to legalne czy nie. Równie dobrze moge dac ogloszenie "sprzedam samochod" i bedziesz wymagal ode mnie na forum przestawienia dokumentów ze to jest moje "legalne" auto ?
!*!
Cytat(morganus @ 12.11.2014, 13:28:13 ) *
Oj nie przesadzaj, niech sie zainteresowani martwia czy jest to legalne czy nie. Równie dobrze moge dac ogloszenie "sprzedam samochod" i bedziesz wymagal ode mnie na forum przestawienia dokumentów ze to jest moje "legalne" auto ?


Nie. Przyjadę kupić auto na jakieś zadupie po czym dopiero wtedy sprawdzę czy nie jest kradzione.
miras
Baza sprzedana, przykro mi, że musieliście się napocić tyle w tym temacie, ale z drugiej strony ciesze się, że jesteście, bo może ja kiedyś będę potrzebował zakupić coś na tym forum, a kto prześwietli sprawę lepiej niż Wy ? ;> Miłego dnia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.