Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: System do obługi e-commerce
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Systemy portalowe i CMS'y
Adis92
Witam,
W niedługim czasie będę stawiał / tworzył sklep internetowy. Moje pytanie brzmi: "Jaki system się sprawdzi najlepiej".
Na myśli mam systemy open source, które można dowolnie modyfikować / dodawać moduły.
Przeglądając internet głównie rzuciły mi się w oczy takie systemy jak: Magento ( jako kombajn w tej branży ) oraz WooCommerce ( zyskujący coraz większą popularność ).
Zależy mi aby system był wydajny oraz stabilny przy dużej ilość produktów, a jednocześnie ładowanie było możliwie jak najkrótsze. Musi posiadać również możliwość dołączenia modułu pobierającego dane z programu obsługującego magazyn.
Który system byście osobiście mi polecili ? Może są jeszcze jakieś inne warte uwagi systemy ?
arstherapia
Z doświadczenia - pisz od początku swój... przerobiłem kilka gotowców i zawsze lipa na końcu.

Ewentualnie możesz spróbować wellcommerce - ale mnie zdążył przez rok wpieprzyć tak, że rezygnuję od niego.

Magento ma fajne skórki na themeforest, ale to straaaasznie wielka kobyła.
aniolekx
a np OpenCart2?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.