Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Komputer, komputer kupię.
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Kupię
tzm
Jak w temacie, jak dać zarobić to komuś znajomemu bym chciał.. może akurat coś macie.
Fundusze - 800 złotych od ręki. Tryb - pilny ale bez przesady.. byle staroci nie kupię. Dziś mi uciekł phenom 955 be / 8 gb ddr 3 i w sumie coś takiego by się przydało.
Nie potrzebuję obudowy, dysku, monitora .. .bla bla.
Dawać znać na pw jak macie starocie smile.gif
Pyton_000
To co chcesz wink.gif Konia z kopytami ? smile.gif
tzm
pisz co masz bo jak zacznę precyzować to nigdy nie znajdę. potrzebuje coś szybkiego, taniego i działającego. żeby szło pracować w domu. a wiadomo że 2 rdzenie i 4gb to mało trochę.
Pyton_000
Ja raczej w kontekście czy cały tj full bebechy czy tylko płyta+proc+ram smile.gif
tzm
W zasadzie już kupiłem sprzęt... ale z 8gb ddr3 by jeszcze weszło więc dawać znać

Co powiecie na taki zestaw:

gfx: hd6670 1gb ddr5,
proc: AMD X4 740X 4x3,7ghz
ram: 2x4gb ddr3
f hdd: 160gb 3gb/s
s hdd: 1tb

Za 600 złotych? Dziś doszedł.. czasem jakaś sekundowa przymuła jest ale ogólnie działa super moim zdaniem. Choć jakość w porównaniu do tego co zamawiałem to opłakana.. zasilacz, chłodzenie i obudowa do wymiany na dzień dobry. Jeszcze z 400 będę musiał włożyć żeby mieć kompa takiego jak chce do pracy.
Pyton_000
Spodziewałeś się choinki ? smile.gif
Jak za taką cenę to spoko.
Forti
Zamiast tej czwórki ramu kup jakąś 60-120 używanego ssd. Lepszy efekt dla takiego sprzętu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.