Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pierwsza praca w PHP
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Maro(R)
Witam serdecznie. Jestem tutaj nowy a chciałbym w miarę szybko poczuć się stabilnie w nowym gronie...
Przejdzmy do sprawy. Jestem na 1-szym roku w technikum drzewnym..... od dawna interesuję się komputerami ale z programowaniem nie miałem za wiele pracy. Staram się o ocenę celującą z informatyki dla tego chcę zrobić stronę www opartą o php (logowanie, ukryte strony). Prosiłbym o udzielenie porad jak i od czego zacząć moje dążenie do celu. Mam już za sobą wiele projektów graficznych strony potrafię również html.
rogrog
przede wszystkim naucz się podstawowego linka: http://pl.php.net/manual/pl/ - manual php - znajdziesz tam masę informacji, odpowiedzi na wiele pytań itp., częściowo po polsku, dodatkowo masz przydatne komentarze

no i staraj się czytelnie zadawać informacje na forum.

możesz wejsc w przyczepiony na php początkujący wątek: kursy dla początkujacych
pusiek.org
Jezeli dopiero zaczynasz swoja przygode z programowaniem, to zacznij od rzeczy prostych, jakies male skrypty i pozniej malymi kroczkami do sukcesu.

Ja radze zaczac od:

  1. <?
  2. print 'Hello WORLD :)';
  3. ?>


Potem godziny spedzone przed manualem i mozesz spokojnie pisac prace na informatyke smile.gif

Pozdrawiam
Strzałek
Niczego odkrywczego nie napiszę.

1. Manual ew. Książka
2. Czytanie artów i tutków w necie
3. Analizowanie wykonanych już projektów
4. Prówbowanie, eksperymentowanie samemu winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.