Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Password Manager poszukiwany
Forum PHP.pl > Inne > Komputery i oprogramowanie
Pyton_000
Jak w temacie smile.gif

Najlepiej portable, bezwzględnie paczka dla linuksa (jak będzie dodatkowo dla Win to też dobrze)

Kiedyś miałem KeePass ale chciałem coś bardziej portable, a to niestety pod linuksem musi mieć Mono, a tego nie zagwarantuję wszędzie.

Widziałem też KeePassX ale ostatnia wersja 2010 facepalmxd.gif

Ma ktoś coś gdzieś na oku? Szyfrowanie mega silnym kluczem żeby sobie nawet Pentagon nie poradził wink.gif
IceManSpy
Ja korzystam z KeePassa na Windowsie i Ubuntu - plik mam przechowywany na dropboxie (dla ekstra bezpieczeństwa można użyć TrueCrypta w bezpeicznej wersji 7.1).
A do synchronizacji przeglądarki i KP wykorzystuje KeeFox (FireFox) lub KeePassHttp (Chrome).

Ale Tobie pewno chodzi o portable, żę idziesz do kogoś i ma działać - tutaj nie pomogę.
tzm
Gdzies dorwal robote? MI5 czy Mosad?biggrin.gif
Pyton_000
Gdybym Ci powiedział musiałbym Cię zabić wink.gif

Chyba zostanie mi KeePass, bo nic więcej sensownego nie znalazłem

No chyba że ktoś coś jeszcze ma w skarpecie ciekawego wink.gif (poza grzybkami haha.gif )
tzm
Pyton_000
Eeee tak samo skuteczne jak MD5 smile.gif
fizzlebubble
LastPass?
Pyton_000
Jakoś mnie ich strona nie przekonała. Jakaś taka niedorobiona, z błędami, a to podstrona sie nie odpala.
Jeżeli ich rozwiązanie jest jak strona to dziękuję smile.gif

Poza tym nie wiem jak działa to coś. W KeePass wiem co siedzi. Do tego dochodzi argument że jest OpenSource.

Więc chyba na razie zostanę przy KeePass bo chyba najlepsze rozwiązanie.

Szkoda tylko że nie jest rozwijany już, choć może gdzieś w czeluściach internetu ktoś coś dłubie.

PS. Szkoda że KeePass nie radzi sobie z hasłami w których trzeba wpisywać po literce i nie zawsze jest pełna długość hasła vel t-mobilebankowe itp. portale.
Dodatkowo słyszałem że niektóre portale zabezpieczone są że KeePass nie radzi sobie z auto-fill.
tzm
Taka luzna sugestia... jestes programista, czy na takiego sie starasz? nie ma? napisz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.