Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Słuchawki BT - co wybrać?
Forum PHP.pl > Inne > Komputery i oprogramowanie
Pyton_000
Mam 2 typy:

- Philips SHB5500BK/00 - http://allegro.pl/sluchawki-bezprzewodowe-...4977460051.html
- PRESTIGIO PBHS1 - http://allegro.pl/sluchawki-bluetooth-pres...4934398921.html

A może coś innego do ok 150zł?
Przeznaczenie to głównie słuchanie muzyki, filmy, gry smile.gif Jakby miały mikrofon to już rewelacja.

Nie jestem audiofilem ale dobrze by było gdyby dźwięk był czysty a bas wyczuwalny a nie pierdnięcia Pana Zenka z za stodoły wink.gif
Forti
Czysty dzwięk na BT otrzymasz od 300zł ;] sorki, taki klimat.

Testowaliśmy wiele rodzai słuchawek gdy jeszcze pracowałem w Balcie, i te wszystkie poniżej tej kwoty to albo bateria lipa albo dzwięk lipa.
Pyton_000
Zdaję sobie sprawę że ten przedział kwotowy jest niski. Ale tak jak ze wszystkim, są rzeczy za które płacimy grosze a spełniają swoje zadanie doskonale.

Przykładem są słuchawki które kupiłem w Lidlu. Niby 50zł a grają na prawdę bardzo fajnie. Ale to temat na inną rozmowę.
Forti
Dla każdego fajnie oznacza co innego wink.gif Jak się słucha troche czasu dobrych słuchawek to potem ciężko wrócić na niższą półce cenową. Taka prawda.
by_ikar
Jak ci nie przeszkadza szum i jakość dźwięku jak z średniej klasy radia, to nie ma różnicy które z tych słuchawek wybierzesz.. Również widziałem słuchawki bezprzewodowe tańsze, jak i droższe. Ostatecznie mój brat wydał prawie 500zł na słuchawki, ale mają już ponad rok i wciąż są świetne.
Pyton_000
Chyba widzę że bez nausznego wymacania takich słuchawek nie wybiorę nic sensownego wink.gif
by_ikar
Na prawdę, sam się zastanawiałem czy teraz też sobie jakichś nie kupić do pracy, ale dość szybko zmieniłem zdanie, po kilku parach w cenie ~200zł. Nie jestem żadnym audiofilem, ale słyszeć wiecznie szum w słuchawkach, to też nie jest nic przyjemnego.. Zostałem przy kablu, chociaż kabel mnie denerwuje, głównie swoją "kruchością". Ale z drugiej strony, w pracy bez słuchawek, to bym chyba nie wytrzymał z tyloma osobami w jednym pomieszczeniu.. Serio, weź coś na kablu, nawet w podobnej cenie a wyjdziesz na tym dużo lepiej.
Pyton_000
Mam na kablu nawet 2 pary wink.gif
sazian
czy to znaczy że masz cztery uszy tongue.gif
Pyton_000
Jakbym Ci powiedział to musiałbym Cię zabić a z Twoich kości zrobić chelb... Upss.. nie ta bajka ;P
sazian
czyli to jest ta scena w której daje nogę ?
dobranoc...
Posio
mam te słuchawki Prestigio, jak dla mnie, świetna sprawa, idzie wyraźnie gadać na skype, nie męczą uszu, dźwięk... hmm, jak to dźwięk, ja audiofilem nie jestem i jak dla mnie jest spoko.
Pyton_000
A jak porównujesz je w stosunku do przewodówek jakichś? Da się na tym posłuchać po ludzku muzyki ?
Posio
mam jeszcze słuchawki pioneer se-m390, są wygodniejsze, dźwięki są lepsze zauważalnie, ale tragedii nie ma. Z resztą, idź do pierwszego lepszego mediacoś i przetestuj.
Pyton_000
Do pierwszego lepszego media coś mam 100km haha.gif
Forti
Cytat(Pyton_000 @ 6.02.2015, 20:52:15 ) *
Do pierwszego lepszego media coś mam 100km haha.gif



wow, gdzie ty mieszkasz? tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.