Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Teatr w Centrum
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
bubx2k
http://teatrwcentrum.pl/
Nic szczególnego, taki ot prosty template smile.gif
Pyton_000
Ogólnie ładny.

- Teksty mają trochę za dużo miejsca po prawej. zmniejsz do ok 800px max
- daj mniejszą przezroczystość navbar
- podkreślenia linków zmieniłbym na coś innego, np. dał kolor z hover, bez underline, a hover dał na bold
b4rt3kk
Jeśli faktycznie jest to teatr to jak dla mnie brakuje tu podstawowych informacji, jakie chciałbym uzyskać na stronie teatru:
1. Repertuar
2. Cena biletu
3. Możliwość kupna/rezerwacji biletu

A sama strona jak każda inna bootstrapowa, podobna do wszystkich. Zła nie jest, ale również nie zachwyca. Razi też mnie to, że tekst jest całkiem do lewej, natomiast z prawej jest kawałek ucięty.
Pyton_000
A czytac umie ?
Cytat
„Teatr w Centrum”- to propozycja warsztatów teatralnych dla tych, którzy chcą w życiu czegoś więcej.
wink.gif
b4rt3kk
Cytat(Pyton_000 @ 26.02.2015, 09:52:20 ) *
A czytac umie ? wink.gif


Nie czytam wszystkich pierdół, zwłaszcza że nie było to jakoś szczególnie podkreślone, co też jest błędem, bo jak widzisz wchodząc na taką stronę myślę, że to faktycznie teatr, a nie jakieś warsztaty. Kolejny błąd autora.
bubx2k
Cytat(b4rt3kk @ 27.02.2015, 01:32:31 ) *
Nie czytam wszystkich pierdół, zwłaszcza że nie było to jakoś szczególnie podkreślone, co też jest błędem, bo jak widzisz wchodząc na taką stronę myślę, że to faktycznie teatr, a nie jakieś warsztaty. Kolejny błąd autora.


Zaprzeczyłeś teraz swojej poprzedniej wypowiedzi.
b4rt3kk
Cytat(bubx2k @ 27.02.2015, 13:29:19 ) *
Zaprzeczyłeś teraz swojej poprzedniej wypowiedzi.


W jaki sposób? Pisząc "nie czytam wszystkich pierdół" mam na myśli, że szukam informacji mnie interesujących i chciałbym je mieć szybko i łatwo dostępne. A że nie ma jakoś wyraźnego podkreślenia, że są to warsztaty, a nie teatr, tak więc na pierwszy rzut oka, uznałem, że jest to teatr.
Pyton_000
Jeśli tak samo czytasz regulaminu to współczuję wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.