Witam,


Zamierzam założyć sklep internetowy docelowo ma obsługiwać payu, wiadomo koszyk, konfigurator jakiś (dobieranie kompatybilnych podzespołów), konta użytkowników, rabaty, 2 języki itp. Czyli to co każdy szanujący się sklep posiada.

Wielkość sklepu wiadomo każdy chce żeby jego sklep był jak największy ale rzeczywistość jest taka że z początku to za duży nie będzie ani specjalnie dużego ruchu też nie bedzie obsługiwał.

Czemu nie che zlecić komuś ? Bo nie mam na to kasy ale wiem że to by była najlepsza opcja.


I teraz zastanawiam się czy skorzystać z woocommerce czy jednak pomęczyć się i napisać własny skrypt ? ( A trzeba wziąć pod uwage że może być to droga przez męke bo mimo że jakieś pojęcie o kodowaniu mam to akurat webowe technologie mnie specjalnie nie interesują i w php+mysql za dużu nie pisałem a js wogule praktycznie nie znam)

Jak to jest z tym woocommerce, można do niego pisać własne pluginy czy musi się korzystać z płatynych ?

A może znacie jakiś inny darmowy wmiare bezpieczny i funkcjonalny skrypt który by akurat do mnie pasował ? I z możliwością pisania własnych pluginów.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
unreal34