Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] Eleven Byte - portfolio
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
delcortez
Witam
Zapraszam do oceny moją stronę agencji reklamowej Eleven Byte Kończymy aktualnie wersję mobilną, która już wkrótce będzie w pełni dostępna(aktualnie częściowo działa).
tzm
1. http://www.elevenbyte.com/kontakt.html -> o nas, guzik wspolpracy strzela w 404
2. ogolnie front lezy moim zdaniem, wezcie bardziej kreatywnie podejdzcie do pracy i zrobcie swoje zdjecia miasta w miejscu gdzie mieszkanie - efekt jest zajebisty.
3. jak pracujecie nad wersja mobilna to chociaz zablokujcie rozjezdzanie strony i zrobcie ja z overflow, bo ta przy zmniejszonym oknie przegladarki sie rozpieprza - na kontakcie z telefonu nie da sie wyjsc bo nie ma menu.
4. musielibyscie nad jezykiem popracowac bo sa bledy gramatyczne, to nie forum zeby nie robic polskich znakow tylko wasza reklama.
5. co robi ten guzik na stronie glownej? powinien chyba gdzies kierowac a nie tylko wkurzac jak klikam i 0 reakcji?
6. w formularzu przeszlo xss, ogolnie alert jako potwierdzenie kontaktowe jest slaby.

poza tym zastrzezen brak bo strona biedna, ale dziala. widzialem gorsze wiec pracujcie dalej smile.gif
delcortez
xss przeszło i co się stało?
aras785
W źródle doczepiacie boostrap css, a wersji mobile brak sad.gif

Ogólnie podoba mi się strona smile.gif
delcortez
Chcieliśmy z niego skorzystać, ale zrezygnowaliśmy. Dzięki, że przypomniałeś, że jest do kasacji smile.gif

Już w pełnie działa mobilna wersja wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.