Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] Mike - Szablon na drobny system blogowy.
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
cyanpix
Proszę o ocenę mojego szablonu pod kątem wizualnym oraz pokazanie ewentualnych błędów. Szablon jest przeznaczony na system blogowy - Ghost
http://mike.cyanpix.com
tzm
Cytat
szablony

Cytat
kontem


ocena niedostateczna.


dziwnie dziala ta strona... nie wiem czy probowales zrobic scrolla plynnego na windowsie czy to ten parallax ale na osx strona dziala jakby poklatkowo. (mac mini z 2012 i raczej jest sprawny, chyba ze sie cos zmienilo od wczoraj).

spoko ze udalo Ci sie dobrze zaimplementowac ( masonry ? ), bo czesto widze ze ludzie mimo checi przestrzelaja sprawe i wychodzi kupa z tego.

dlateczego ta wyszukiwarka jest tak ogromna? poza tym mega prosta strona.. gdyby nie ten scroll ktory mi dziwnie chodzi to by sie w sumie nie bylo do czego przyczepic.

w menu mobilnym dodaj bordery, nie centruj tekstu, zrob line-height wiekszy i wylacz ponizej 768 efekty tekstowe - czlowiek chce kliknac i isc w konkretne miejsce a nie ogladac animacje cienia, serio.
Neymar11
Wiesz co? Design spoko biggrin.gif Najbardziej mnie zaciekawiło to ładowanie tongue.gif
A co do popraw:
Ten tekst "Thoughts, stories and ideas" możesz dać innym kolorem, lub niżej
go jakoś umiejscowić bo u mnie to wygląda tak:


Popraw
Jak narazie ocena to moim zdaniem 7/10
Zrób te animacje jakoś płynniej, bo mi
się ścina... A GTA 5 działa... Więc się postaraj
Tuminure
Cytat
gdyby nie ten scroll ktory mi dziwnie chodzi
Jeszcze nie spotkałem strony, na której scrollowanie byłoby lepiej wykonane, niż domyślne w przeglądarce.

Cytat
dlateczego ta wyszukiwarka jest tak ogromna
W życiu bym się nie domyślił, że na tej stronie jest gdzieś wyszukiwarka.
kayman
usability szablonu leży i kwiczy
tzm
Cytat(Tuminure @ 10.04.2015, 15:14:39 ) *
Jeszcze nie spotkałem strony, na której scrollowanie byłoby lepiej wykonane, niż domyślne w przeglądarce.

W życiu bym się nie domyślił, że na tej stronie jest gdzieś wyszukiwarka.



ad1 teraz juz widze.. tutaj to parallax. na windowsie chodzi w miare spoko ale na osxie koszmar po prostu.

ad2 szatan tkwi w detalach biggrin.gif ja znalazlem bez problemu aczkolwiek jest to najgorsze z mozliwych rozwiazan. malutka ikonka ktora ledwo widac..
cyanpix
Niestety obecnie nie mam jak testować stron na ios, dlatego możliwe są błędy.
com
tekst nieczytelny na głównym view a reszta tak jak juz powiedziano smile.gif
sazian
cytat z konsoli
"NetworkError: 404 Not Found - http://mike.cyanpix.com/null/"

ReferenceError: $icon is not defined script....837ca7c (wiersz 43, kolumna 3)
$icon.addClass('fa-bars');


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.