Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co robię źle z responsywnym layoutem?
Forum PHP.pl > Forum > Po stronie przeglądarki > CSS
noWWWak
Witam.
Staram się ogarnąć layout responsywny, ale coś nie idzie jak trzeba... Gdzie popełniam błędy?
Menu chce na całą szerokość strony, logo i zdjęcia na środku. Próbowałem już wszystkiego co mi do głowy przychodziło. Proszę o wskazówki! Widać gdzie skończyłem.
www.nowakweb.pl/test


Pozdrawiam
rad11
Wiesz ze istnieje takie cos jak np: Bootstrap ?
noWWWak
Wiem, tyle że tu nie może być frameworków
tzm
To komercyjna strona?
noWWWak
JA dostalem projekt jako test do firmy, a ze do tej pory pracowalem z gotowcami (tj. bootstrap) to mam problemy z tym ;/
grzes999
Poczytaj o media query bo chyba nie widzę nigdzie ich wykorzystania
tzm
Popraw mnie jesli zle rozumiem... prosisz nas zebysmy Ci pomogli dostac prace bo nie potrafisz ogarnac zadania testowego? To chyba znaczy ze nie spelniasz ich wymagan i powinienes sie jeszcze uczyc ewentualnie poszukac stazu gdzie mozna sobie pozwolic na takie nauke. Hm.
aras785
Cytat(tzm @ 21.04.2015, 13:07:36 ) *
Popraw mnie jesli zle rozumiem... prosisz nas zebysmy Ci pomogli dostac prace bo nie potrafisz ogarnac zadania testowego? To chyba znaczy ze nie spelniasz ich wymagan i powinienes sie jeszcze uczyc ewentualnie poszukac stazu gdzie mozna sobie pozwolic na takie nauke. Hm.


Dobrze zrozumiałeś biggrin.gif
johny_s
@up
przynajmniej będzie później częstym gościem jak będzie coś potrzebował do pracy wink.gif
aras785
Jeśli mi by ktoś kazał zrobić coś samemu (nie używając frameworka css) to bym po prostu z boostrapa skopiował zakresy np. dla "container" i to samo dla kolumn tylko np. col-md-*. Najszybsze rozwiązanie ale w pracy i tak cię zweryfikują czy coś potrafisz wink.gif
noWWWak
dzieki za niezrozumienie mnie, na szczescie doszedlem do rozwiazania problemu.

pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.