Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Postowanie na fanpage'a FB
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
curious
Witam

Tak się zastanawiałem, czy istnieje skrypt, który automatycznie postuje obrazki wrzucone do folderu na fanpage'a. Mialo by to dzialac tak, ze wgrywam obie FTPem obrazki do folderu a skrypt dorzuca do nich watermark i w zaleznosci od tego, jak duzo sie ich nazbierało, postuje po 2-3 dziennie albo jednego na 2-3dni. O ile pierwsze 3 rzeczy jestem w stanie nakodzic sobie w PHP, o tyle nie wiem, jak dogadac taki skrypt z Facebookiem. Jedyne co widzialem, to facebook-jdk ktore pozwalalo postowac z profili uzytkownikow aplikacji, ew pobrac ich dane, zdjecie profilowe itp. Czy za pomoca tego API moge rowniez postowac obrazki na swojego fanpage? Czy jest moze cos innego albo moze gotowiec?

Z gory dzieki!
Xelah
Wątpię, żebyś znalazł akurat takiego gotowca... Masz masz bardzo specyficzne wymagania, które jednak są banalne do zrobienia. Facebook ma API, które możesz do tego wykorzystać, plus SDK w PHP.
Proponuję zacząć edukację u źródła:

https://developers.facebook.com/docs/graph-.../v2.3/page/feed
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.