Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Java] Eclipse jakie dodatki?
Forum PHP.pl > Inne > Komputery i oprogramowanie
gregi
cze
Z jakich dodatków w Eclipsie korzystacie ?
Szukam pomysłów jak ułatwić sobie prace : )
Puszy
Jeżeli jesteś w stanie wydać pieniądze i pracujesz z PHP polecam zainwestować w PHPStorm. Pracowałem 4 lata na Eclipsie, od roku na PHPStorm, wg mnie nie ma porównania. Najważniejsze to wydajność, działa płynnie, szybko, nie wiesza się i nie zjada tylu zasobów.
Pyton_000
@up Czytać umiesz?

Zamiast Eclipse "IntelliJ IDEA"
Crozin
@Puszy: temat jest dosyć jasno otagowany jako... [Java]
@gregi: dodatki do gita/m2e/jrebel (płatny) - nie jest to stricte plugin Eclipsea
gregi
Cytat(Pyton_000 @ 1.09.2015, 14:39:21 ) *
Zamiast Eclipse "IntelliJ IDEA"


Dasz znać czemu warto zainteresować się IntelliJ IDEA?
Co najbardziej w nim doceniasz
solificati
Cytat(gregi @ 2.09.2015, 09:14:59 ) *
Dasz znać czemu warto zainteresować się IntelliJ IDEA?
Co najbardziej w nim doceniasz

IntelliJ przede wszystkim udostępnia lepsze API dla rozszerzeń operujących na kodzie. Dlatego wszelkie wtyczki refaktoryzujące, analizujące kod i podpowiadające są dużo lepsze i stabilniejsze. Łatwiej też pisać własne analizatory, co się przydaje w dużych projektach. To jest coś co śledzę ciągle. Dodatkowe sprawy, które sprawdzałem dawno i może się poprawiło w innych IDE to ogólnie pojęte usability. Widać, że w JetBrains pracują ludzie, którzy korzystają z tego narzędzia. Sensowne defaulty, spójny interface, szybkie działanie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.