Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Brak zmian w repozytorium
Forum PHP.pl > Forum > Kontrola i zarządzanie projektami
Matrix12
Zrobiłem sobie zwykłe repo na serwerze.., zrobilem clone w drugim katalogu do tego reposytorium. Na localhost dałem clona i dałem zmianę i wysłałem na serwer. Problem w tym że git log widzi tego komita git show widzi zmiane ale w pliku nie widac tej zmiany. Nie da się zrobić git pull bo nie ma skąd go wziąć. Jak do tego podejść? Jak zrobić by były te zmiany widoczne?
Pyton_000
Musisz utworzyć repozytorium --bare.
Te które będzie Twoim centralnym repozytorium
Matrix12
Czyli przykładowo : mam katalog gitrep(taka moja dewerloperka) potem w innym katalogu mam przykładowo projects. W gitrep(tam gdzie mam kod) daje git init --bare, w katalogu projects robie git clone, a na localhost też robie git clone i to wystarczy tak?
Pyton_000
tak, potem wystarczy push i pull na innych repo
Matrix12
Zrobiłem tak i tam gdzie mam kod i git init --bare chciałem zrobić git add -A i mam fatal: This operation must be run in a work tree
Pyton_000
Chyba nie bardzo rozumiesz idee GIT
Do --bare nie możesz commitować.
--bare jest repozytorium centralnym do którego wypucha się zimany (git push), pobiera (pull) i klonuje zeń (git clone)
Matrix12
Więc gdzie ja mam trzymać projekt ? Chodzi mi o główne repozytorium ?


To ma być tak :


//katalog gitrep

git init --bare



//katalog projetcts(w nim trzymam kod )

git clone /home/gitrep



w na localhost robie

git clone ssh://root@111.11.11.11/home/gitrep




potem robie zmiany git push


wchodże do katalogu projects i tam robie git pull


tak to wygląda?
Pyton_000
Tak dokłanie
Matrix12
nie do końca to działa. Wrzuciłem pliki do katalogu projects zrobiłem git add -A git commit i potem na localhost zrobilem git clone ssh://ip/home/gitrep/project i ściągnął mi puste repo
Pyton_000
a push zrobił>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.