Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ocena logo
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
webwinner
Hej,

Proszę o ocenę logo smile.gif

Tomplus
gdybym nie widział że to nawiasy, to pierwsze skojarzenia miałbym z tym: http://i.appmaniak.pl/appmaniak/2013/12/pr...onalne_logo.jpg

tongue.gif

ogólnie ładne
redeemer
Ten znak między napisami to "_" czy "."? Jak napis w logo to "webwinner" to co on ma symbolizować (ten znak)?

Edit: Jeśli to webwinner i chciałeś zrobić "sztuczny odstęp" to może lepiej jeden wyraz (np. "winner") pokolorować na taki sam kolor jak tych nawiasów.
Luna_s20
Sugeruję nawiasy, czy co to tam jest, przesunąć w górę i nieznacznie w prawo ('postaw je' prawie na wysokości liter) i wydłuż belkę rozdzielającą napisy. Lub zrób z niej kropkę po prostu.
ZenekN
@webwinner, musisz jeszcze trochę popracować, dużo ćwiczyć.

1. Na pierwszy rzut oka jestem strasznie rozdrażniony gdy patrzę na logo ponieważ nie wiem czy mam zwracać uwagę na sygnet czy na napis.
2. Musisz się zastanowić czy stawiasz na sygnet czy na napis wtedy zaś normalną czcionką piszesz napis, a bajery przeznaczasz na sygnet - lub odwrotnie
3. Jeśli chcesz urozmaicać napis zatem musisz zastanowić się na całkowitym usunięciem sygnetu bo efekt będzie czyt. punkt 1 tekst pogrubiony.


itd itd



----Edit-----
ahh jaki piękny przykład smile.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.