Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Strona do oceny
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
jaca121212
Jak oceniacie stronę Strona do oceny Dodam, że w 70% jest ukończona 30% jest do poprawek. Oceńcie pod kontem wyglądu i funkcjonalności.
login: test
hasło:1234
viking
Na początek popraw ReferenceError: jQuery is not defined
Wygląda strasznie.

nospor
Layout - odstraszajacy.... skorzystaj z jakis darmowych szablonow ktorych jest na peczki.

SQLInjection + brak obslugi bledow
"You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '"asdasd%' ORDER BY user' at line 1"
Obowiazkowo poczytaj o SQLInjection bo teraz idzie pobrac dowolne dane z Twojej bazy :/

Modrewrite tez kuleje
http://www.darmoweogloszenia.ugu.pl/sportniemamnie
jaca121212
Wyglad Layout pozostawiam taki jaki jest. Jesli chodzi o obsluge bledow to mam to do zrobiebia i Modrewrite tez musze ale dzieki za wiadomosc co jest do poprawek. Jesli cos wiecej jest do poprawienia to prosze o pozostawienie w odpowiedzi. Tylko prosze nie pisac ze cala strona jest do poprawienia.
adgad
Cytat(jaca121212 @ 9.12.2015, 10:35:55 ) *
Wyglad Layout pozostawiam taki jaki jest. Jesli chodzi o obsluge bledow to mam to do zrobiebia i Modrewrite tez musze ale dzieki za wiadomosc co jest do poprawek. Jesli cos wiecej jest do poprawienia to prosze o pozostawienie w odpowiedzi. Tylko prosze nie pisac ze cala strona jest do poprawienia.

To po co prosisz o ocenę smile.gif?
-tekst dodane przez jest nieczytelny - dokładnie nick.
-menu do poprawy
-czcionka strasznie męczy moje oczy
-E-mail nie został wysłany - brak polskich znaków + brak komunikatu błędu

Tyle na szybko.
jaca121212
Jeśli chodzi o e-mail to na razie nie jest wysyłany do osób które rejestrują się to jest do zrobienia czcionka jest do zmiany ok dałem na szybkiego nie chciałem pozostawiać podstawowej. odnośnie menu to jak na razie to pozostawię to w spokoju ale bd miał to na myśli żeby to zmienić . Dobra temat mogę dać za zamknięty wiem co jest do poprawy i jakie macie zdanie o tym wiec nie ma co już więcej do pisania.
DarkAbso
Do listy dorzucam podatność na XSS.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.