Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sprzedam skrypt odmieniający polskie imiona przez przypadki & doboru odpowiedniego przyimka "z/ze"
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Sprzedam
Michael2318
Witam.

Do sprzedania posiadam skrypt (a konkretniej funkcję PHP), która odmienia imiona przez przypadki. Funkcja nie korzysta z żadnych zewnętrznych serwisów/baz danych, nie łączy się nigdzie przez CURL itp. Jest po prostu zwykły algorytm odmieniający te imiona, dzięki czemu nie trzeba się bać o szybkość działania funkcji itp.
Dodatkowo funkcja zwraca przyimek "z/ze" w zależności od imienia.

Jestem w stanie stworzyć także bazę danych ze wszystkimi imionami i ich odmianą przez przypadki (oraz z przyimkiem "z/ze"), jeśli ktoś potrzebuje mieć to wszystko w bazie, zamiast zwykłej funkcji.

Działanie:

  1. <?php
  2.  
  3. $imie = 'Michał';
  4. $przypadek = 'narzędnik';
  5.  
  6. echo odmiana($imie, $przypadek, $przyimek = false);
  7.  
  8. ?>


Cytat
Zwróci: Michałem


Jak widać, trzeci parametr jest domyślnie ustawiony na FALSE, jeśli zmienimy go na TRUE, jako wynik dostaniemy już taką tablicę:

Cytat
array(2) {
["name"]=>
string(7) "Michałem"
["preposition"]=>
string(1) "z"
}


Cena: 50zł

Po więcej informacji zapraszam na PW (demo także mogę pokazać po kontakcie).
Tomplus
1. Zrób w klasie
2. Odmienia wszystkie polskie imiona?
np. Tomirad, Budziwuj, Dragonieg, Wojsław, Wanda, Dobromiła?
Michael2318
Klient chciał mieć funkcję, więc jest funkcja. Jeśli ktoś chce żebym przepisał na klasę - nie ma problemu.
Wszystkie ww. imiona odmienia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.