Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Laravel Crud Generator
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
batman
Jakiś czas temu stworzyłem nową paczkę dla Laravela - Laravel Crud Generator. Powstała ona ponieważ potrzebowałem takiego mechanizmu, a dostępne rozwiązania nie do końca mi odpowiadały. Paczka jest w pełni działająca i przetestowana w boju (kończę właśnie projekt, który z niej korzysta i sprawdziła się doskonale), niemniej z chęcią poznam wasze opinie na jej temat.
Brakuje jeszcze jednej funkcjonalności - możliwości wyboru tematu, czyli wygenerowania widoków z zestawem styli i skryptów. Na pierwszy ogień pójdzie Bootstrap. Funkcjonalność ta już się tworzy i niebawem będzie dostępna.

Paczkę znajdziecie pod adresem https://github.com/wilgucki/crud. Wszystkie opinie i uwagi mile widziane.
Pyton_000
Heheh miałem w planach napisać coś takiego. Na pewno zobaczę kod i dam swój feedback. Ale wygląda obiecująco. Szkoda tylko że nie w standardzie bootstral (Laravel trzyma się Bootstrapa ściśle)
batman
@Pyton_000
Chciałem dodać Bootstrapa na samym początku, ale stwierdziłem, że nie każdy musi z niego korzystać i zostawiłem to na później. Jak przyszło "później", okazało się, że trzeba nieco zmienić podejście do generowania widoków. Jest to już prawie gotowe - pozostały do zrobienia ostatnie szlify - i w przyszłym tygodniu powinno pojawić się jako kolejna wersja.
Pyton_000
Czekam niecierpliwie smile.gif
batman
Trochę się to przeciągnęło, ale w końcu udało mi się zaktualizować Laravel Crud Generator do najnowszej wersji. Tak to jest, jak się pracuje nad kilkoma rzeczami na raz.
W najnowszej wersji pojawiła się możliwość wybrania szablonu. Generowany crud może być ostylowany przy pomocy bootstrapa. W skończonym czasie w readme pojawi się opis tworzenia własnych szablonów.
Pyton_000
Wieczorem znajdę chwilę to ponarzekam trochę na kod biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.