Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Galery jportal=początkująca
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
_NiKi_
Witam
Jestem początkująca w php więc bardzo proszę o wyrozumiałość. Każdy przecież od czegos musi zacząć?
Czy ktoś z Was może mi pomóc i powiedzieć w jaki sposób zainstalować galerię i jaką? W Was moja nadzieje...
Za wszelkie starania wielkie dzięki
sf
Nie wiem czy wiesz, ale większość skryptów ma dokumentację... więc przeczyta ją smile.gif
Ive
poszukaj w google.pl "4images" czy jakos tak. osobiscie z niej nie uzywalem ale widzialem ze duzo seriwsow tak i to chyba na cos wskazuje... a z instalacja skryptu raczej nie powinno byc problemu i chyba ttylko ograniczy sie do wrzucena plikow na serwer i odpalenia skryptu instalacyjnego [tak podejrzewam ... dry.gif]
Luke
Prosze zmienic temat watku. Obecny jest niezgodny z regulaminem
trucksweb
czepiacie sie, mozna przeciez przemoderowac temat bez zezwolenia autroa-chyba admini maja prawo??

ODRADZAM W100% jportala, za to polecam MAMBO CMS exclamation.gif
dr_bonzo
OT:
Cytat
czepiacie sie, mozna przeciez przemoderowac temat bez zezwolenia autroa-chyba admini maja prawo??

Pewnie moga, ale nie o to chodzi. Ma nie byc balaganu, jesli nie bedziemy nadawac prawidlowych tematow bedzie balagan, nie bedziemy nadawac dobrych tematow jesli sie nie nauczymy tego robic, nie nauczymy sie tego robic jesli moderatorzy zrobia to za nas.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.