Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [ZA 2 TYS. SPRZEDAM!] WWW.TestyNarkotykowe.pl/ Kup/ Sprzedam Biznes
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Sprzedam
AndyPSV
Jest mozliwe zarabianie od 1.5-10 tys. zlotych miesiecznie bez pracy - poswiecajac 3 dni na przeniesienie wszystkiego i poznanie obslugi oraz majac regularnie wysylac paczki.
~17 Marca 2016 wygasa serwer i wszystko przepada, więc dzwoń/ napisz sms: 570 425 996 i finalizujemy.
motyl-pl
haha, sprzedam za 2 tysiące ALE:
Cytat
Jest mozliwe zarabianie od 1.5-10 tys. zlotych miesiecznie bez pracy
Pyton_000
Kolejny troll ze śmieciem? Kto normalny sprzedaje tak super prosperujące strony...
phpion
Przeczytałem wszystko co zamieściłeś na stronie wraz z biznes planem. Skoro rozsyłałeś już oferty do szkół, nauk jazdy czy gdzie tam jeszcze to może ujawnij jaki był odzew. Zakładam, że żaden.
AndyPSV
  1. A co do "haczykow".
  2. "Mialem oferty kupna jednak chcialem wiecej (10-15,5 tys.).
  3. Teraz sprzedaje bo serwer wygasa i w rzeczywistosci to mam 7 zl w portfelu (o ile matka jeszcze nie ukradla).
  4. Inwestor takze sie znalazl tylko ze chcial 50% albo mniej co musialem odrzucic gdyz za ok. 15 tys. zlotych inwestycji mysl o tym by oddawac polowe na zawsze byla po prostu mniej uczciwa (a ze wyszedlem w tamtym czasie z psychiatryka bylem po prostu zdatny do ZERO).
  5. Jestem z takiej wiekszej wioski i szukalem pracy przez 3 miesiace: nikt mnie przyjal a jakakolwiek praca jest oddalona o conajmniej 25km co wydluzyloby czas o 3 godziny. Jesli mialbym sie przeniesc [[$$$/
  6. //-
  7. Jesli chodzi natomiast o druga czesc/
  8. Te testy mialy byc przepustka wobec:
  9. http://testynarkotykowe.pl/ z celem wprowadzeniem testów do szkół, tj. wysłano 1,000 listów do dyrektorów wraz z propozycją 20,000 zł rocznie wzamian za zamówienie (kwota przy średnim dla szkoły zamówieniu 50 tys. złotych)/ pieniądze w ostatniej chwili miały iść na szkołę zamiast do prywatnej ręki dyrektora przez co wydaje się iż projekt zakończył się niepowodzeniem,
  10. Mimo, ze w ciagu 3 tyg. od umieszczenia strony {edit: zostala zaindeksowana w Google i w ciagu 1.5 dnia} pojawily sie zamowienia od jakiejs firmy prywatnej, szkoly jazdy, uniwersytetu to wszystkie odrzucilem {wtedy strone zawiesilem} i przeszedlem do kolejnego projektu.
  11. Po latach chcialem zrestartowac biznes jednak juz bez pieniedzy --- inwestor nie znalazl sie w czasie, pozniej rzekomo byl 1 jaki chcial 50% lub [nieco] mniejszy procent jednak bylem juz zrezygnowany {zwlaszcza, ze wyszlem z psychiatryka w tym czasie po 3 miesiacach bycia faszerowanym: w depresji [od tych prochow] i bylem zdolny do Z-E-R-O {rodzina}};
  12. / obecnie sprzedaje by splacic dlug
  13. ///
  14. Nawet jesli jest to zyla zlota to mam brak perspektyw na szybkie zrealizowanie tego. Jestem bez zadnych znajomych (wszyscy wyjechali) / rodzina pracuje by mnie zniszczyc / a innych opcji jest brak.
  15. Co by Pan zrobil na moim miejscu?
  16. "




2 tys. zlotych / tyle chce za to.

570 425 996 (pisz SMS/ czy dzwon)

17 Marca przepada wszystko bo serwer wygasa z nazwa
kayman
imo to jest nic nie warte ale wystaw to na allegro może ktoś to kupi dla samej domeny
AndyPSV
Wszystko zalezy od tego gdzie widzisz wartosc: jesli zamierzasz konynuowac biznes na tej domenie to bedac #1 na Google --- mozesz liczyc na zysk m-c w wys. 1.5- do 10 tys. nawet po kilku latach (to jest zaledwie 500 szt. sprzedanych hurtowo czyli 1 roczne zamowienie/ na 1 firme).

Wystarczy jedynie kupic


http://allegro.pl/www-testynarkotykowe-pl-...6002817324.html

17 dni zostalo. Jest juz wszystko przygotowane by przeniesc i [..]

2 tys. + 3 tys. (na towar i #1 miejsce w Google) to jest jedyne ryzyko a zarobki....

570 425 996/ na Allegro mozna kupicTeraz: http://allegro.pl/www-testynarkotykowe-pl-...6002817324.html
Forti
Cytat
2 tys. + 3 tys. (na towar i #1 miejsce w Google) to jest jedyne ryzyko a zarobki....



2 tyś za serwis wraz z domeną + 3 tyś na towar i pozycjonowanie w google na PIERWSZE miejsce? Człowieku.. you made my day tym pozycjonowaniem biggrin.gif
AndyPSV
Jest bonus od domeny na "testy + narkotykowe" .pl wiec powinno #1 wejsc/ w m-c jak sadze.

Nie znasz kogos kto by to kupil?
phpion
Cytat(AndyPSV @ 1.03.2016, 10:33:13 ) *
Nie znasz kogos kto by to kupil?

Wygląda jakbyś na siłę chciał to wcisnąć.

Nie widzisz, że to wszystko jest grubymi nićmi szyte? Wybacz, ale nic tu się kupy nie trzyma. Wszystko wygląda pięknie w szacunkach, ale zapewne rzeczywistość to zweryfikowała. Powodzenia w sprzedaży, ale obyś się nie rozczarował.
AndyPSV
Rzeczywistosc jest taka, ze mam 5 zl w kieszeni. Za 16 dni to upadnie, bo nie mam na nazwe/ serwer. A jesli by pojawialy sie zamowienia to te 35min ew. 1-1.5h kilka razy w miesiacu by wyslac paczki i miec tego tysiaca-2/ wiecej to jest chyba oplacalne (nawet jako dodatkowy zarobek).

Jedyne co trzeba to chciec
kapslokk
Rzeczywistość jest taka, że gdyby było tak jak mówisz:
Cytat
Jest mozliwe zarabianie od 1.5-10 tys. zlotych miesiecznie bez pracy

To byś miał więcej niż te 5zł w kieszeni smile.gif
AndyPSV
Tylko problem polega tutaj na tym iz 10 tys. byloby konieczne by to otworzyc/ poprowadzic. Bez tego jest brak takiej mozliwosci (mozna sie zesrac/ bo towaru nie sciagnie sie bezposrednio i innych).

Mam brak zarobienia/ zdobycia takiej kwoty a zaden bank mi jej nie da (chociazby z tego powodu, iz nie pracuje). Musze to sprzedac i jesli ktos chce to zrozumie moja sytuacje i spojrzy na to "co jest w tym dla mnie"



Tak jak pisalem wczesniej: jedyna stycznosc jaka mialem z "rzeczywistoscia" [[procz szkol]] to te 3 firmy jakie zadzwonily w ciagu 1.5 dnia i chcialy zamowic hurtowe ilosci (bo na sztuki mozna bylo zamowic przez strone) [[patrz: poprzednie posty]]. Byl takze ktos kto MIMO WIELKIEGO NAPISU: Zamkniete [[na stronie]] kupil mimo to [[11szt./ 70-80zl zysku]], bo zapomnialem zablokowac platnosci kartami kredytowymi.

16 dni...
Forti
"gdyby pojawiły się zamówienia"...


i własnie dlatego handel jest TRUDNY. Łatwo zrobić coś z niczego, stworzyć serwis, kupić domene, ogarnąć produkty, ale CAŁA zabawa polega w sprzedaży.

Jak dla mnie to jesteś gimbusem który szuka frajera. Sorki za szczerość. Just saying.
markuz
Wystarczy wejść na inne aukcje gościa: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3564359 aby się przekonać, że ktoś tutaj coś tego smile.gif
AndyPSV
Tak sie sklada, ze w z zyciu zrobilem ok. 13 biznesow jakie mialy potencjal zysku. Niektore z tych pomyslow [[]] zarobily 20mln zl na czysto w ciagu 2 lat: z inwestorow --- nikt sie nie znalazl. Inne z kolei ogladalem lata pozniej (tez uderzalem z tym do potencjalnych ludzi z pieniedzmi i Zero...): w TV i czytalem o ich sukcesach...

Jedyny pomysl z jakim odnioslem sukces to ten gdzie [[nieznany]] znajomy wprowadzil sie obok i wylozyl poczatkowo malo kwote [bodajze 2000zl] na sciagniecie przeze mnie dopiero towaru a pozniej tez wylozyl [bodajze 4 tys. zl] jednak to co on wnosil to byla tzw. poduszka czyli wklad jaki pozwolil zdobyc to co potrzebne. Jedynie wtedy odnioslem znaczacy sukces finansowy w krotkim okresie czasu [[CV w : www.xernt.com/biznesplan.pdf]].

Wszystko jednak sprowadza sie do $$$ a wykluczone jest posiadanie 3/3 w 1 osobie tj. albo ktos ma kompetencje i sie rozwija albo zarabia [i w sumie nikogo to nigdy obchodzi]. Wciaz sa pomysly: Temat: WYNALAZEK Za 75 tys Zl Crodek Eliminujacy Kaca po Alkoholu jakie daja szanse na wzbogacenie jednak znowu wszytsko sprowadza sie do $$$ i [mojego] otoczenia. Jesli mialbym zakonczyc to wnioskiem [[zacytuje]]:
Cytat
- Ludzie nie chcą kupować czegoś co nie daje obecnie zysków.
- Ludzie jak widzą kasę to inwestują, z kalkulacji nic nie ma.

I to jest [obecnie] / martwa_strefa [strefa_smierci] / w jakiej tkwie (bo bez pieniedzy nie jestes w stanie uruchomic biznesu {brak jest po prostu takiej mozliwosci} a z kolei {wiekszosc zawsze postrzega takich ludzi jak ja jako "teoretykow" mimo iz posiadaja oni kompetencje na zrealizowanie tych biznesow i czesto przewyzszaja [tych z pieniedzmi]: kompetencjami w tych obszarach, tej dzialalnosci}. W podsumowaniu wychodzi na to iz "dostaniesz pieniadze/ inwestycje kiedy nie bedziesz ich potrzebowal" (cos jak w/ z kredytem w banku).


  1. Jak dla mnie to jesteś gimbusem który szuka frajera.


Tak to pewnie zawsze/ w wiekszosci wyglada z "waszej" perspektywy. Ja z kolei widze to tak, ze wiekszosc jest niewolnikami i jak ktos sklada cos przez lata do kupki (oszczedza) to zwyczajnie boi sie wejsc w cokolwiek (nawet jesli ryzyko tutaj w tym przypadku to 5 tys. Zlotych a w ciagu roku ok. 3 sie trafia jacy chca kupic {tutaj jest moj blad bo moglem to juz dawno puscic, tylko ze chcialem wiecej tj. 10-15.5 tys. minimum} wiec jest to wolne-od-ryzyka, w rzeczywistosci)

Zawsze jest jednak ten sam problem [wciaz powracajacy]: brak kogokolwiek kto by $. Z tego powodu powiedzialem sobie, ze jesli bede cokolwiek mial stworzyc wlasnego to tylko za swoje pieniadze jakie sam/ badz z kims zdobede (lub ew. bede mial ZNAJOMEGO co juz wlozy pieniadze na dzielone konto).

Jest jednak wystawione to co jest i dalej jestem utwierdzony w przekonaniu [[popartym dowodami, tj. poprzednie wpisy]], ze cale przedsiewziecie sie [znacznie] oplaci.

570 425 996/ 16 dni zostalo///
markuz
Wpis na fb autora

Cytat
Bedac w zakladzie psychiatrycznym wymyslilem sobie, ze zbuduje biznes jaki bedzie przynosil mi pare tysiecy co miesiac/ przeczytaj wszystko ponizej i wykonaj.
Znalezienie jednak inwestora na ten pomysl okazalo sie totalna klapa i postanowilem go porzucic: glownie z tego powodu, ze przygotowywuje sie od dekady do stworzenia biznesu jaki zapewni mi 3.3 miliarda dolarow.


Biznes w 2013

Cytat
Witam,

poszukuję kogoś kto ma firmę oraz mógłby wziąć na pół (conajmniej 250 zł) żywność organiczną z hurtowni bioplanet: http://xernt.com/xh/... 13-05-01-2.xls na siebie, na firmę oraz odsprzedać mi moją część na paragon.

Ceny są znacznie niższe niż w sklepach typu np. organical.pl i z tego powodu byłbym tym zainteresowany. 350 zł na zakupy mam przeznaczone 25 każdego miesiąca.

(xernt to jego domena, czyli już od przynajmniej 3 lat szuka kogoś kogo mu się uda naciągnąć)

Biznes plan (lepszego nie znajdziecie)

http://xernt.com/antykac/brak.kaca.alkohol...biznesplan.docx

Ten sam portal, rok temu:

http://www.sadistic.pl/kup-sobie-teraz-biznes-vt349483.htm

I 2 lata temu:

http://terazlipno.pl/index.php?page=5&...&shout=2940

Kolejny biznes, tłumaczenia:

http://tlumaczenia.xernt.com/

Google: AndyPSV + Lipno
Więcej dodawać nie trzeba smile.gif
Forti
Cytat(markuz @ 1.03.2016, 13:07:35 ) *
Wystarczy wejść na inne aukcje gościa: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3564359 aby się przekonać, że ktoś tutaj coś tego smile.gif



Cytat z jego aukcji:

Cytat
W 100% skuteczna tj. w opisie.


Czyli 100% skuteczna - w opisie biggrin.gif
phpion
No i linki zamieszczone przez ~markuza kończą jak dla mnie temat. Skoro od 2 lat próbujesz sprzedać serwis/pomysł/ogólnie to jak dla mnie znaczy tylko tyle: niewypał. Nie zastawiaj się tym, że nie masz środków na start. Gdybym był na Twoim miejscu to, będąc pewnym sukcesu, wyczarowałbym te pieniądze. Poszedłbym kopać przysłowiowe rowy pracując na 2 etaty żeby tylko uciułać pieniądze na start, a potem tylko leżeć z browarkiem w garści i patrzeć jak pieniądze spływają na konto.
AndyPSV
Utnijmy ta gadke: Tak, jestem wariatem (ok. 100%-paru) jednak jest to juz bez [jakiegokolwiek] znaczenia. Jedyne to co ma znaczenie to fakt, iz dostarcze to o czym pisze tj.

http://allegro.pl/www-testynarkotykowe-pl-...6002817324.html

i masz to zagwarantowane (http://allegro.pl/show_user.php?uid=3564359 --- popatrz sobie na komentarze kupujacych).


Chyba kazdy nim by byl gdyby mu przyszlo pracowac w takich warunkach.

Jesli chodzi o mnie to w kazdym moim przedsiewzieciu, tj. czy ty byly ksiazki:
- https://archive.org/details/Najwazniejsza.K....Zdrowie_201602
- https://archive.org/details/The.Luciferian.Doctrine.pdf

czy inne: zawsze zrealizowalem zalozone zadania ze 100% skutecznoscia mimo iz nie spotkaly sie one z aprobata [[akcjami]] z zewnatrz (brak inwestorow, na ktorykolwiek z pomyslow).
-

Sadze jednak iz / komus kto sadzi iz-az " [[[zniklo z postu/ a bylo (?


Co bys ty zrobil na moim miejscu? (Wiedzial to co piszesz mimo iz kazdy "szuka dziury" i "poddaje wszystko watpieniu" [jak w sumie caly ten Kraj)
Ahh. Slucha ktos jeszcze?

---/


Ja wiem iz znajdzie sie ktos kto zignoruje wszelkie przeslanki wszystkich innych i uwierzy mi, ze tak jest [[z zyskiem, jesli tylko wykona plan opisany w sprzedazy.
Ja jestem na to bez srodkow i _MUSZE to sprzedac nim jeszcze jest wazne (tj. 17 Marca 2016). A tak w ogole to przygotowuje sie do wyjazdu i III WS.

Tyle w temacie


570 425 996
vokiel
Od początku tego wątku zastanawiam się co tak właściwie chcesz sprzedać. Niby piszesz, że biznes, sklep, domenę, pomysł, pewne zyski.
Ja to widzę ciut inaczej - sprzedajesz pomysł i domenę. Reszta nie ma w tej chwili wartości bo:
- serwer: i tak trzeba kupić
- strona: skoro ktoś Ci się włamał na serwer to pewnie jest takiej jakości, że lepiej tego nie publikować
- biznes: i tak trzeba mieć swój, bo przecież żadnej spółki nie sprzedajesz
- zyski: nie widziałem na poparcie tej tezy żadnych wyników badań, więc uznaję to za klasyczne myślenie życzeniowe

Patrząc teraz z perspektywy potencjalnego i zainteresowanego kupującego nie widzę żadnego powodu czemu miałbym na to wydać te 2 000zł.
Domena wygasa za te 16 dni, więc wystarczy poczekać i kupić ją jak wróci do puli, sklep można postawić korzystając z platformy Shoper.pl w promocji za 29zł/mc (348zł / pierwszy rok).
Cały koszt za pierwszy rok zamyka się w kwocie 500zł - to 4 razy mniej niż Twoja oferta (która nota bene nie jest jakoś wyjątkowa).
Pyton_000
koszt domeny - 50zł
koszt serwera vps - 150/rok
skrypt sklepu (jakieś badziewny) - 0

reasumując - koszt rok == 200zł wink.gif

@Vokiel przebiłem Twoją ofertę smile.gif Kto da mniej?
AndyPSV
To co napisales jest oderwane od prawdy, bo:


Ja to widzę ciut inaczej - sprzedajesz pomysł i domenę. Reszta nie ma w tej chwili wartości bo:

W sklad sprzedazy wchodzi/ sprzedaje:

- pelny serwis www.testynarkotykowe.pl/
- wlasna domena www.testynarkotykowe.pl/ (wlasnosc)
- biznesplan calkowity wraz z planami rozwoju
- dane do producenta, od ktorego byl sprowadzany towar w przeszlosci (Amerykanski producent majacy fabryki w Chinach)
- wsparcie na miesiac po sprzedazy tak by Pan byl w pelni niezalezny.


- serwer:
ok. 150 zl/ rok --- to jest koszt wliczony w 3 tys.

- strona: skoro ktoś Ci się włamał na serwer to pewnie jest takiej jakości, że lepiej tego nie publikować
technicznie to nie jest wlamanie tylko zapewne atak dDOS tj.

  1. Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: User 'andypsv' has exceeded the 'max_user_connections' resource (current value: 40) in /home/andypsv/www/path-of-power/libs/db/index.php on line 4
  2. ENGINE :: X CONNECT TO DB :: User 'andypsv' has exceeded the 'max_user_connections' resource (current value: 40)


czy tez przekroczenie zasobow serwera/ permanentne

- biznes: i tak trzeba mieć swój, bo przecież żadnej spółki nie sprzedajesz
300zl/mc w Inkubatory [[a sprzedaje ktos koszty utrzymania firmy?/ nie.

- zyski: nie widziałem na poparcie tej tezy żadnych wyników badań, więc uznaję to za klasyczne myślenie życzeniowe
bylo [[pisalem]].
Cytat
Tak jak pisalem wczesniej: jedyna stycznosc jaka mialem z "rzeczywistoscia" [[procz szkol]] to te 3 firmy jakie zadzwonily w ciagu 1.5 dnia i chcialy zamowic hurtowe ilosci (bo na sztuki mozna bylo zamowic przez strone) [[patrz: poprzednie posty]]. Byl takze ktos kto MIMO WIELKIEGO NAPISU: Zamkniete [[na stronie]] kupil mimo to [[11szt./ 70-80zl zysku]], bo zapomnialem zablokowac platnosci kartami kredytowymi.


Patrząc teraz z perspektywy potencjalnego i zainteresowanego kupującego nie widzę żadnego powodu czemu miałbym na to wydać te 2 000zł.
Jesli myslisz, ze koszt a) zdobycia producenta (testy co pierwszy raz zamawialem sampel [[czyli takie mini-zamowienie]] byly podrobami i po prostu byly do kosza [[a wez wlicz jeszcze do tego koszt zakupu narkotykow {ryzyko} jakie musisz zazyc {niektore po prostu nie podchodza} czy znalexc i Oplacic tych co biora, by sprawdzic [[+ koszta zakupu sampla i przesylki... dalej mam ciagnac?


Domena wygasa za te 16 dni, więc wystarczy poczekać i kupić ją jak wróci do puli
Tez bzdura, bo mam 2 telefony od ludzi jacy chca kupic / tylko / domene i placa 300-500 zl a nie jest to w moim interesie, bo mi jedynie wystarczy na nia:
- http://www.roksa.pl/lpl/anons.php?nr=275644 (ooO potaniala, bo po 300zl byla [!])

, sklep można postawić korzystając z platformy Shoper.pl w promocji za 29zł/mc (348zł / pierwszy rok).
Ta? a ustawienie sklepu? dodanie produktow? dodanie faqu? dodanie informacji? i inne ["szum"] --- [[spojrz na to raczej jako: Twoja praca/ jej wartosc]]


Cały koszt za pierwszy rok zamyka się w kwocie 500zł - to 4 razy mniej niż Twoja oferta (która nota bene nie jest jakoś wyjątkowa).
Jesli nie widzisz wartosci w tym co napisalem/ i.e. koniecznosci Wykonania+Pracy(Wlasnej) ktora jest de-facto zrobiona przeze mnie w 100% to zapewne zignorujesz ten biznes.



W istocie zawsze mozna kupic przyczepe/ z wycieta szyba i sprzedawac z niej kebaby pod szkola. Zaprawde zapewne zarobisz te 50 zl dziennie na czysto, no ale te stanie --- i od sprzedazy pierwszego kebaba Twoj czas zaczyna tykac bo sanepid i inne.
W tym biznesie [dla_mnie, czyli "dla {extremalnie} leniwych"] jedyne co trzeba zrobic to wejsc w adres {jest juz zapisany, w plikach po sprzedazy} tj. a kase masz na konto/ takie.proste/
ohm
Obsługa "sklepu" z poziomu phpmyadmina? biggrin.gif
Spawnm
Dobra, starczy tego biggrin.gif
Osoby zainteresowane kontakt dostały.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.