Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sprzedam margoextend.net
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Sprzedam
krowal
Witajcie. Serwis MargoExtend to serwis o dodatkach do gry Margonem, jest to największa i najstarsza w polsce przeglądarkowa gra MMORPG. Oprócz tego, że gracze mogą tam tworzyć konta i dodawać/udostepniać swoje dodatki to można je także instalować w grze za pomocą specjalnego mechanizmu stworzonego przeze mnie (gra jest w JS, dodatki też są w JS)

Serwis umiera, ale wciąż ma potencjał oraz monopol na popularne słowa kluczowe w google "dodatki margonem", nie mam czasu się nim zajmować i stąd postanowienie o sprzedaży. Domena jest dość chodliwa i znana w środowisku graczy tej gry. Serwis istnieje 6 lat i myślę, że można coś jeszcze z niego wycisnąć. W najlepszym okresie na samych reklamach zarabiał miesięcznie 1k, teraz jest to 400zł na 3-4 miesiące.

Tutaj jest link do ogólnych statystyk z ostatnich 6 lat: http://postimg.org/image/uvg7j04tf/

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem tego to proszę o kontakt na maila luk.kowalski@gmail.com chętnie przyjmę też informacje o tym jak sprzedać taki serwis i czy w ogóle jest możliwe aby znalazł się na to chętny.

Pozdrawiam!
Inth
Witaj!
Interesuje mnie Twoja oferta.
Mam nadzieję że adres e-mail wciąż aktualny.
Pozdrawiam
hondek
lidl kupił tą domenę? biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.