Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP]Problem ze sliderem
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Systemy portalowe i CMS'y
adam233
Hej, ma do was pytanie ponieważ nie znam sie zbytnio na php a chciałbym zmienić obsługę slidera na stornie, tłumacze o co chodzi .
Na stronie slider wpinany jest jako wpis czyli ustawiam najpierw wpisy później wybieram dany wpis z listy rozwijanej w personalizacji szablonu i slider działa.
Problem w tym że na liście rozwijanej (pole wyboru postu jako slider) z której mogę wybierać dodane wpisy pojawia sie wyłącznie 5 kolejnych wpisów i tak przy dodaniu 10 wpisów nie mogę wybrać z listy rozwijanej żadnego wpisu z pierwszych 5 dodanych ponieważ ich nie widać. I pytanie jak w php można zmienić żeby pobierał do wyboru wszystkie wpisy jakie są dodane. ?

Php wyglada tak :

//select Page for Our Services

$pages = get_posts();
$fg_pages = array();
$fg_pages[] = __('Select Slider Post','store');
foreach ( $pages as $page ) {
$fg_pages[$page->ID] = $page->post_title;
}

$wp_customize->add_setting('slider_1_post', array(
'default' => '',
'sanitize_callback' => 'store_integer_sanitize',
));

$wp_customize->add_control( 'slider_1_post', array(
'settings' => 'slider_1_post',
'label' => __('Select Post For Slider One','store'),
'section' => 'slider_1',
'type' => 'select',
'choices' => $fg_pages,
));
nospor
Hej, nastepnym razem postaraj nie zapomniec by poinformowac nas, iz uzywasz wordpress a nie musimy sami zgadywac po kodzie.


Musisz okreslic liczbe postow jakie chcesz pobrac.
$args = array( 'posts_per_page' => 500);
$pages = get_posts( $args );
adam233
Temat do zamkniecie wielkie Dzięki za pomoc, gdzieś uciekło mi w poście WP smile.gif Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.