Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Implementacja płatności
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
wilku00
Witam. Obecnie pracuję nad stroną, zwykłą wizytówką ( html, css, js ), która za zadanie miałaby promować tam dany produkt. W witrynie miałyby się pojawić cenniki, które pośredniczyłyby w sprzedaży oraz odsyłały do formularzy. Teraz mam pytanie, jak podpiąć płatność do tej strony?

Ogółem działanie wyobrażam sobie tak, że klient wciska "Kupuje" w dany cennik i przenosi go do formularza, mogłoby być ich kilka aby każdy był przypisany pod dany produkt ( będzie ich 3 ). Po wypełnieniu formularza, przenosiłoby klienta do danej płatności aby wykonać tą czynność. Teraz mam pytanie, czy jest taka w ogóle możliwość aby połączyć tą płatność za pomocą formularza np. Odsyłającego zapytanie za pomocą pliku PHP do przelewów24 czy PayU ( co wybrać? )

Wiem, że istnieje dokumentacja obu płatności, ale trudno mi z tego cokolwiek wyciągnąć. Więc proszę was o zrozumienie i pomoc w tej sprawie.
markonix
Tak, płatność to właśnie formularz w parametrami takimi jak cena i produkt.
wilku00
Ok, to świetnie. Jest możliwość aby ktoś pomógł mi to przygotować lub przynajmniej wyjaśnił bardziej zrozumiale niż w dokumentacji? I co najważniejsze, co wybrać? PayU czy Przelewy24?
stania
Trochę kombinujesz, chcesz promować 3 produkty zainteresuj się gotowym skryptem sklepowym tylko bardzo minimalistycznym QuickCart lub OpenCart - są to naprawdę dobre skrypty (demo opencarta w polskim wydaniu masz np tutaj - http://antykwariat-ksiazki.pl

I masz do tego gotowe rozwiązania płatności.

Najtańsze chyba jest TPay (dawne transferuj) telefonicznie wynegocjujesz niższą prowizję - wiem z doświadczenia.
wilku00
Dziękuję za odpowiedź. Znam takowe, jednak mój produkt to bardziej usługa, mam praktycznie już gotową stronę i wolałbym aby pozostało to w takiej wersji a niż w sklepowej, jak np. W opencart ( bez koszyków itp. Po prostu, kupujesz, wypełniasz formularz i płacisz ). Dodatkowo głównie interesuję się tymi, oba płatnościami. Jednak zależy mi na jej łatwym podpięciu pod moją stronę z czym obecnie mam niestety problem, dlatego potrzebuje tutaj pomocy.
markonix
Jak usługa jest realizowana? Bo domyślam się, że adresu fizycznego nie potrzebujesz?
wilku00
Adresu fizycznego? Usługa, to taki pakiet ( produkt ) dla użytkownika, nie chcę więcej się rozpisywać na ten temat, gdyż strona nie jest jeszcze dostępna. Witryna jest już prawie gotowa, tam wszelkie opisy i formularze istnieją, jedynie należy je zintegrować z płatnością. I nie wiem jak za to w ogóle się zabrać, wybrałem jednak przelewy24, mógłby mi ktoś pomóc przy tego wdrożeniu?
markonix
Oj no bo już Ci podkradnę pomysł na podstawie formy tej usługi..

Formularz -> insert to bazy -> baza zwraca ID -> tworzysz formularz zgodnie z specyfikacją z tym ID w control/order_no i tyle.
LowiczakPL
Cytat(wilku00 @ 5.05.2016, 17:35:57 ) *
Witam. Obecnie pracuję nad stroną, zwykłą wizytówką ( html, css, js ), która za zadanie miałaby promować tam dany produkt. W witrynie miałyby się pojawić cenniki, które pośredniczyłyby w sprzedaży oraz odsyłały do formularzy. Teraz mam pytanie, jak podpiąć płatność do tej strony?

Ogółem działanie wyobrażam sobie tak, że klient wciska "Kupuje" w dany cennik i przenosi go do formularza, mogłoby być ich kilka aby każdy był przypisany pod dany produkt ( będzie ich 3 ). Po wypełnieniu formularza, przenosiłoby klienta do danej płatności aby wykonać tą czynność. Teraz mam pytanie, czy jest taka w ogóle możliwość aby połączyć tą płatność za pomocą formularza np. Odsyłającego zapytanie za pomocą pliku PHP do przelewów24 czy PayU ( co wybrać? )

Wiem, że istnieje dokumentacja obu płatności, ale trudno mi z tego cokolwiek wyciągnąć. Więc proszę was o zrozumienie i pomoc w tej sprawie.


Nie widziałeś tego dlatego się pytasz, to nie są dokumentacje to sa gotowe rozwiązania, gotowe skrypty PHP, podmieniasz w nich tylko swoje dane, tam nie ma żadnej filozofii,
dziesiątki przykładowych kodów PHP do prawie wszystkich sklepów, napisane systemy ogłoszeniowe.

im przecież zależy aby ludzie korzystali z płatności online więc dają im na tacy gotowe rozwiązania, nic nie musisz wymyślać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.