Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt dodawnia artykułów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
~~luke
ekhm, siema haha.gif

no więc. Potrzebuję skrypt którym mógłbym dodawać artykuły, i wybierać katalog w którym mają być zapisane. Opiszę całą tą operację:

Panel Logowania
USER:
PASS:

---------------------------------------------------- Zalogowanie
Panel Sterowania:
Dodaj Artykuł
Usuń/Edytuj Artykuł
----------------------------------------------------Dodaj Artykuł

INPUT <- w którym piszę ścieżkę katalogu w ktrym ma być zapisany plik [ w formacie txt]
INPUT <- nazwa tego pliku
INPUT <- tutaj piszę treść artykułu

A pod tym wszystkim jest automatycznie dodawana data i podpis [nazwa usera ktory sie zalgował.]
----------------------------------------------------Usuń/Edytuj
Jakaś prosta tabelka gdzie wszystkie nazwy artykułów będa napisane np. coś takiego:

1 | NAZWA ARTYKUŁU | Usuń | Edytuj | Data Dodatnia | Kto dodał
itd.
---------------------------------------------------- Dodawanie uzytkowników
bez zadnego podziału uprawnien czy co. Po prostu formularz gdzie sie wpisze imie, nick, mail i tyle.

Może ktoś by mi mógł napisać? haha.gif wy takie geniusze jesteście ze wam to zajmie chwilkę, najwyżej kilka minut. Ja sie starałem to sam napisać [nie umiem php ;p]
ale coś nie teges... Szukałem równiez takiego skryptu i sciagnałem chyba ze 40 ale zaden nie był tym o ktory mi chodziło. Błagam pomóżcie haha.gif
gg 2018002 :]


licze na szybką pomoc haha.gif mogę się odwdzięczyć haha.gif [tylko bez skojarzen mi tam tongue.gif]
Vertical
Zobacz na tytuł tego tematu i porównaj go z regulaminem
~~luke
a co z nim nie tak?
dr_bonzo
Tytul tematu powinien wstkazywac na zawartosc tresci posta.

Cytat
a co z nim nie tak?

byl taki
Cytat
TO KAŻDY POWINIEN PRZECZYTAĆ! winksmiley.jpg 
błagam zajrzyj tutaj haha.gif BŁAGAM! haha.gif

Po zwroceniu ci uwagi zmieniles go (OK) i sie pytasz co jest nie tak z NOWYM tematem?questionmark.gif buahaha
~~luke
najpierw zapytałem, potem sie skumałem i zmieniłem haha.gif, dobra nie o tym rozmowa miała być haha.gif
crash
A dalej jest nie tak to, że nie ten dział... To nadaje się bardziej do Praca oferowana...
~~luke
to nie nadaje sie do praca oferowana bo ja nic nie oferuje... prosze o pomoc przy zrobieniu tego skryptu...? sleep.gif"
crash
Cytat(~~luke)
Może ktoś by mi mógł napisać? haha.gif wy takie geniusze jesteście ze wam to zajmie chwilkę, najwyżej kilka minut.

Ewidentnie chcesz dać komuś zarobic...
~~luke
ten co? ;/ lepiej byś pomógł a nie
Luke
Prosze pisac na temat ... Kolejne nie zwiazane z tematem usune
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.