Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sonic Studio & Sonic Radar ASUS G752VY
Forum PHP.pl > Inne > Komputery i oprogramowanie
vodkon
Piszę ten temat ponieważ oprogramowanie które powinno być udostępnione z kupowanym sprzętem nie jest publicznie dostępne pomimo że stanowi część oryginalnych aplikacji tego laptopa. Po wielu kontaktach z serwisem w końcu zdobyłem to oprogramowanie mimo że asus polska się na mnie wypiął i nie udostępnił oprogramowania do laptopa.. twierdząc że nie jest ono dostępne. Nie polecam komunikować się w żaden sposób z Asus Polska. Tak czy inaczej program jest trudno dostępny wiedzą ile czasu i nerwów straciłem przez to udostępniam instalator oprogramowania oraz inne instalowane oryginalnie do tego modelu lecz niedostępne na stornie producenta.
Wersja 2.0.7. Wersja wielojęzyczna przeznaczona do tego modelu.

https://mega.nz/#F!AptWHL6I!xk-e0v6UByt_FxBzBL1N4Q
viking
Wczoraj instalowałem płytę Maximus VIII Ranger. Sonic radar jest razem ze sterownikami realtek audio. Od pewnego czasu jest to łączone. Podejrzewam że w laptopie tak samo.
Zależy na jakiego pracownika trafisz. W starszych maximusach nie był kompletny download. Na stronie brakowało m.in. fantastic tuning a ja nie miałem napędu. Poprosiłem czy mogą wrzucić cały obraz iso do pobrania. Facet poszukał i kilka godzin później zrobił mi kopię płyty i udostępnił w sieci.
vodkon
W realtek pojawiają się zakładki do ustawień sonic studio lecz bez instalacji nie uruchomią się. Co do pracowników rozmawiałem z 2 przez telefon bez rezultatów tylko nerwy . Nie mówiąc że od pół tygodnia napisałem do nich z 10 maili gdzie kazali reinstalowac system bo może samo się stworzy później taktyka że taki program nie istnieje i na końcu że mi go nie udostępnia . W internecie niema aktywnych linków niestety. Jest to pojebane jak płacę za laptopa 9k i nie dają oprogramowania które jest wyszczególnione w prezentacji tego laptopa.
viking
No tak, ale jak instalujesz http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Driver..._VER6017831.zip nie masz od razu Sonic Studio i Radar? U mnie wgląda tak:


Ja mam przeprawę z X-Kom. Jakaś blondyna próbuje mi udowodnić że na stronie nie mają informacji o promocji Doom do Maximusów.
vodkon
Właśnie z realtekiem instalują się ikonki, grafiki sonic studio lecz bez programu dlatego jest dodatkowy instalator, wrzuciłem kopie płyty ponoć używanej przez serwis asus (1.4GB), tak czy inaczej bez instalacji niema tych aplikacji dorzuciłem jeszcze XSplit Gamecaster wersja zoptymalizowana pod ASUS ROG. Nie wiedzieć czemu w zestawie z leptomem nie było żadnych płyt.. tylko gwarancja, instrukcja, zasilacz i laptop.

Tu są podstawowe sterowniki i kilka aplikacji od asusa (Brak kilku które opisałem)
https://www.asus.com/support/Download/3/833...FvXVIePKB4o/45/

Te 2 aplikacje sonic studio i XSplit są takie same do wszystkich G752
Szukałem na zagranicznych forach to linki popadały ale to raczej niebyły nowe wersje bo post z 2013 albo problem nierozwiązany i zignorowany.


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.