Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [PHP][jQuery] Pomocy! - Ładowanie Adsense uzależnione od szerokości ekrany
Forum PHP.pl > Forum > XML, AJAX
ar4
Witam,

szukam, kombinuje i nie mogę sobie poradzić.

Jak skomponować kod (PHP lub JS), który będzie wyświetlał mi jednostkę reklamową uzależnioną od szerokości ekranu?

Może być nawet jakieś include z pliku, switch, itp. aby tylko zadziałało.

Czy ktoś może pomóc?
viking
A dostawca reklam nie robi tego automatycznie? Reklamy googla są domyślnie responsywne.
ar4
Niestety nie dokładnie.
Przykładowo jak chcę reklamę o wymiarach 970x250 to mam ją na sztywno. Wrzucając jednostkę responsywną mam o wysokości 60px.
Chcę ustawić, aby przy 970 i więcej, aby była ww. jednostka. Jak będzie 750 to inna jednostka, a jak mniejszy rozmiar ekrany to responsywna.
Tego niestety nie można osiągnąć z panelu adsense, więc szukam rozwiązania mojego problemu poprzez wczytywanie jednostek przy różnych szerokościach.
Pyton_000
CSS -> @media
ar4
Myślałem o tym, ale obawiam się, że to może łamać regulamin Adsense...
ar4
Te info z Google nie mają pokrycia. U mnie w Panelu nie ma możliwości dodawania rozmiarów jednostek przy jednostkach responsywnych.
Tak jak pisałem, startowo chcę mieć jednostkę o konkretnych wymiarach. Elastyczna ma być dopiero jako trzecia i tylko przy małych ekranach...
tenloginjestzajety
w kodzie jednostki responsywnej wpisujesz zależnie co chcesz uzyskać: vertical, rectangle, horizontal. Pamiętaj tylko o zasadach!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.