Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrypt - alias emailowy
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
krzyzak_p
Mam takie pytanko do rzeszy forumowiczow. Czy ktos moze wie jak powinien wygladac skrypt, ktory by przekierowywal maile? np. wykupielm domene costam.pl i ludki zakladaj sobie maile na moim konice i maja mail: nazwa@costam.pl, lecz wszelka poczta jest przekierowywana na jego adres, ktory podal nam i mamy go w bazie...
tiraeth
SquirelMail czy jakoś tak smile.gif zainstaluj to cacko na serwerze i potem możesz tworzyć aliasy email smile.gif
krzyzak_p
hmm poszperalemi nie znalazlem tego cacka... zna moze ktos link?? albo wie moze jak to zrobic inaczej, bo serwera nie mam jk postawic, bo na domowym laczu nie pociagnie... bo wiem, ze mozna to zrobic inaczej, gdyz niekotre strony z tego korzystaja.. ale nie wiem jak to ugryzc...
crash
Taaa, pewnie, szukałeś... Tu. A poza tym to poczytaj o serwerach pocztowych posiadających opcje forwardowania poczty, nie ma to związku z php więc tu raczej pomocy nie znajdziesz...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.