Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [cutenews]Pare problemów
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
MK777
Zainstalowałem troche podrasowany skrypt CuteNews(AJ-Fork v.167) i mam kilka problemów z nim:
1. Gdy chce edytować stary news to w okienku edycji skrytp sam zamienia wszystkie polskie znaki na krzaki:/
2. Gdy napisze komentarz i wezme "zapamiętaj mnie" a w nicku są PL litery to następnym razem skrypt wpisze nick z krzakami
3. I drugi problem z zapamietywaniem 'komentatorów'. Gdy user zostawi puste pole w mailu to skrypt po zapamietaniu wpisze mu następnym razem "none" w mailu tylko ,że to jets bledny zapis maila i user sam będzie musial to none kasować aby mu komentarz wszedł. Więc wie ktoś jak zrobić aby gdy user nie wpisze nic w mailu to skrypt zapamietywał poprostu puste pole a nie jako none?
Warlock
sprawdz jaki masz kodowanie ustawione w przegladarce i na stronie, sugeruje iso-8859-2, pozatym zmien przegladarke bo pewnie kozystasz z ie a ona ma ustawione domyslne windowsa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.