Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tworzenie aplikacji na android
Forum PHP.pl > Inne > Książki > Pytania
slawo
Witajcie, jaką książke polecacie na początek nauki? Chciałbym nauczyć się pisać proste aplikacje na sys. android. Nie jestem całkowitym laikiem bo znam conieco html, php, css, mysql na tyle aby stworzyć poniższy portal. Chciałbym aby książka pomogła napisać mi pierwszą aplikacje, która wyświetli w sobie responsywną wersje mojego portalu. Co kupić?
ZenekN
Przed pisaniem android powinieneś chociaż zapoznać się z podstawami JAVA, typy zmiennych, stałe itd to jest dobry miesiąc zapoznawania się z podstawami aby potem było znacznie łatwiej
motyl-pl
Zainteresuj się react nativem, jak ogarniasz html'a i css'a to ogarniesz native'a, jak ogarniasz js'a to ogarniesz reacta.
Bardzo miło i przyjemnie apki się robi.
Lion
Jeśli chodzi tylko o przygotowanie wersji portalu na urządzenia mobilne to może wystarczy zainteresować się RWD? albo AMP?

A skoro już znasz coś z zakresu webdevm to może lepiej pójść w kierunku aplikacji hybrydowych i zainteresować się takimi projektami jak Cordova, Ionic, PhoneGap, itp.?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.