Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Logowanie
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Planeta
JoShiMa
Chciałam skorzystać z opcji zarządzania blogiem, gdyż zmienił on swój adres i nie mogę. Po prostu logowanie nie działa.
nospor
Mi wlasnie sie udalo zalogowac wiec raczej dziala. Jestes pewna ze pamietasz haslo do forum?
Pyton_000
Mi też nie działa i już daaawno to pisałem wink.gif
nospor
No to widac jakos losowo to dziala. Wczoraj faktycznie, nie moglem sie zalogowac, ale uznalem ze haslo mi sie pomylilo. Dzis sprobowalem i hula az milo... Moze trzeba odczekac 24 godziny? Takie zabezpieczenie przeciwko brutal force? wink.gif
Pyton_000
Taaa... To teraz zobacz jaki mam login i jakie pokazuje mi ostatnie arty wink.gif

nospor
Kuzwa, jazda....
Login masz inny, a dane masz skolei z mojego konta. Pewnie dlatego ze ja sie ostatni logowalem.... Poprostu super.
JoShiMa
Cytat(nospor @ 14.06.2017, 15:58:01 ) *
Mi wlasnie sie udalo zalogowac wiec raczej dziala. Jestes pewna ze pamietasz haslo do forum?


Jak myślisz? Napisałabym tego posta nie pamiętając hasła do forum? tongue.gif
nospor
Wiesz, ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz logowalem sie na forum wiec i z przypomnieniem sobie hasla mialem problem tongue.gif
JoShiMa
No ale czy w związku z tym można liczyć na jakieś skuteczne albo chociaż doraźne rozwiązanie tego problemu? Czy tylko na wzruszenie ramionami? tongue.gif
nospor
Wzruszenie ramionami jest jak najbardziej ok w tej sytuacji.

ps: tak, tak, zglosilem sprawe wladnym ale patrz punkt wyzej.
JoShiMa
To może choć cień szansy jest na to, żeby ktoś wziął i ręcznie podmienił adres bloga?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.