Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: NetBeans formatowanie kodu (interface)
Forum PHP.pl > Inne > Komputery i oprogramowanie
KotWButach
Cześć mam pytanie czy ktoś z użytkowników wie może jak zmienić formatowanie w netbeans by usunąć te białe linie z interfejsu? Formatowanie skrótem ALT+SHIFT+F

  1. interface iCode {
  2.  
  3. public function new_action();
  4.  
  5. public function list_action();
  6.  
  7. public function edit_action($request);
  8. }


Mniej denerwuje mnie zapis poniżej ale za każdym razem rozbija mi się i dodają się nowe linie...

  1. interface iCode {
  2. public function new_action();
  3. public function list_action();
  4. public function edit_action($request);
  5. }
Pyton_000
A w Tools > Options > Formatting nie ma?
KotWButach
Trochę tam spędziłem i szczerze nie znalazłem opcji konkretnie pod interface . Inaczej bym nie pytał może coś przeoczyłem.
trzczy
Jako ostateczność pewno da się jakoś przez regex replace i jako nowa linia
  1. \n
W Phpstorm tak można.
viking
Jeśli zerknąć we wszystkie przykłady psr 2 to zawsze występuje nowa linia. Jaki masz powód żeby robić to inaczej niż wszyscy?
Pyton_000
Jak to mawiają "Bo mogę" smile.gif Albo "Sztuka dla Sztuki" smile.gif
markonix
O ile taki zapis bez enterów wydaje mi się bardziej schludny to i tak w pratyce takiego nie osiągam, bo to zwykle to właśnie w intefejsach daje obszerne kometarze do metod więc wtedy już te entery mało mnie interesują.
KotWButach
@viking W moim przypadku jest to przyzwyczajenie z VS Code. W myśl bo tam tak miałem wink.gif.
Ale jeżeli jest to zgodne z PSR to chyba odebrałeś mi argumenty.
Pyton_000
No Panieee... Chociaż jedyny który się nie kłuci z dobrymi manierami smile.gif Będą z Ciebie ludzie wink.gif
KotWButach
Hehe, dzięki biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.