Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wykonam prace w PHP i javascript profesjonalnie
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Poszukuję
trzczy
Programowanie związane z internetem jest moją pasją nieprzerwanie od ponad 8 lat. Z zakresu php i javascript umiem wszystko.

Moje dodadkowe umiejętności to OOP, linux, jQuery, VPS, apache, nginx, mysql, docker, css3, html5, Ajax, regex, .htaccess, j. ang.

Niskie ceny i wysoka jakość.
Zapraszam !
SmokAnalog
Cytat(trzczy @ 9.01.2018, 23:29:48 ) *
Z zakresu php i javascript umiem wszystko.

Zazdroszczę.
nospor
@SmokAnalog tez zazdroszcze. Tez chcialbym tak umiec klamac jak on wink.gif

@trzczy a internet tez juz pewnie skopiowales na dyskietke? wink.gif
SmokAnalog
Nosporku, trochę wiary w ludzi. Kolega z pewnością nie chciał kłamać, tylko jest na tej wysokości krzywej oceny własnych kompetencji, gdzie się nam wydaje, że wszystko umiemy. Czyli tuż za początkującym.
nospor
@SmokAnalog ja to wiem. Post z klamaniem mial mu dac tylko do zrozumienia to co wlasnie napisales smile.gif
SmokAnalog
Czyli zrobiliśmy to samo, bo wcześniej ja też zwątpiłem czy odebrałeś moje słowa dosłownie, a też ironizowałem. Taki urok słowa pisanego, że ton wypowiedzi się gubi. Mogłem dać na różowo. biggrin.gif
nospor
Hehe, twoja ironie zalapalem. Chcialem jednak dodac swoje 3 grosze, co bys nei byl osamotniony na polu ironizowania wink.gif No,ale robi sie lekki offtopic
trzczy
Dowcipnisie, widać, nie mają, co robić. :-)

Z mej strony poważna oferta. Zapraszam do zleceń. Jestem solidny i rzetelny, oferuję pracę na najwyższym poziomie.
Pozdrawiam
nospor
Wybacz, nikt nie mowi, ze dajesz niepowazna oferte. Chcemy ci jednak zwrocic uwagi, ze raczej na 100% z zakresu php i javasript nie znasz wszystkiego tak jak zreszta kazdy z nas smile.gif
jurek04
Witaj trzczy!
Czy dałbyś radę zrobić pewne modyfikacje w skrypcie WEBID to jest skrypt aukcyjny. Chodzi o dodanie pól: stan przedmiotu, kolor, model oraz dodanie opcji "złóż ofertę" nadmieniam że prawie gotowe rozwiązania są na forum WEBID tylko że dla starych wersji programu. Obecnie trzeba kod (pliki)z forum przerobić na PDO.
Pozdrawiam Jerzy
trzczy
@jurek04 Spoko. Odpowiedź w wiadomości prywatnej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.