Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tabela piłki nożnej
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
kpjeziorak
Witam, długi czas się nie odzywałem, ale "odchodzi się tylko po to, by powrócić" smile.gif.
Mam bardzo wielką prośbę do kogoś, kto ma chęci i czas by mi pomóc (czyli pewnie nikt smile.gif ).

Od bardzo dawna szukam skryptu generującego tabelę piłki nożnej, lecz żaden, który znalazłem / testowałem nie spełnia moich oczekiwań sad.gif . Przyczyna jest bardzo prosta: Skrypt, który mnie interesuje, musi generować tabelę zgodnie z zasadami obowiązującymi w piłce nożnej, tzn.: W pierwszej rundzie rozgrywek. generując tabelę, musi brać pod uwagę bilans bramkowy drużyn, które mają taką samą liczbę punktów, drużyna, która ma lepszy bilans jest wyżej - czyli sprawa jest prosta. Ale schody zaczynają się w drugiej rundzie (rewanżowej) gdzie skrypt powinien brać pod uwagę bezpośredni pojedynek, a dopiero bilans bramkowy, w przypadku gdy bezpośredni pojedynek nie rozwiąże "problemu" pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Oczywiście skrypt powinien opierać się o bazę MySQL. Możliwość dodawania drużyn, no i oczywiście wyników meczów na podstawie których tabela była by generowana.

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?
scanner
Cytat(kpjeziorak @ 2005-02-07 13:40:38)
Mam bardzo wielką prośbę do kogoś, kto ma chęci i czas by mi pomóc (czyli pewnie nikt
Za takie coś powinno się od razu banować. Zero poszanowania dla własnego problemu.

Co do reszty: swego czasu napisałem coś takiego (wersja "beta" pracowała pod chyba już umarłym adresem www.alpn.tychy.net.pl). Niestety zleceniodawca utonął we własnym śmietniku i z zarobku nici), ale wersja finalna była ustawiona na 3k PLNów netto.

Zapytania do kolejnego sortowania nie są zbyt skomplikowane. SQL pozwala na zapytania typu
  1. SELECT *
  2. FROM TABLE ORDER BY foo ASC, bar DESC
- to Ci się na pewno przyda.
kpjeziorak
Cytat(scanner @ 2005-02-07 14:30:46)
Cytat(kpjeziorak @ 2005-02-07 13:40:38)
Mam bardzo wielką prośbę do kogoś, kto ma chęci i czas by mi pomóc (czyli pewnie nikt
Za takie coś powinno się od razu banować. Zero poszanowania dla własnego problemu.


To był tylko żart... smile.gif

Dzięki, za to co mi napisałeś, ale niestety, ja nie potrafię programować, więc nawet nie wiem z czym to powiązać. Napisałeś, że masz takie / podobny skrypt, czy jest on na sprzedaż? Może moglibyśmy się jakoś dogadać. Wiem, że w sieci nie znajdę żadnego darmowego skryptu, kóty spełni moje wymagania, a bardzo mi na nim zależy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.