Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nabiorę doświadczenia :)
Forum PHP.pl > Inne > Giełda ofert > Poszukuję
miccom
Cześć smile.gif

Posługuję się ( skuteczniej lub mniej skutecznie ) php, html, css, js, jquery, ajax, mysql.

Przygotowałem kilka stron www na frameworku laravel 4.2 i 5.2
Zaprogramowałem kilkanaście/ dziesiąt stron www w html5 z css3, administruję je, modyfikuję
Postawiłem dwa sklepy na prestashop, jeden z nich mocno modyfikuję zgodnie z potrzebami
Administruję / modyfikuję grę online wichry-wojny.eu

Nie mam jeszcze ukierunkowania do projektowania ale bardzo podoba mi się laravel 5.2 i w tym kierunku chciałbym się szkolić / doskonalić.

Przyjmę pomoc / zadania do programowania które mógłbym wykonywać pod Twoim e-nadzorem w zakresie popołudniowo-nocnym smile.gif które uporządkują / wzbogacą moją wiedzę z zakresu programowania.

Osoby chętne pomóc proszę o wiadomość

markonix
Cytat(miccom @ 17.06.2018, 00:09:34 ) *
ale bardzo podoba mi się laravel 5.2 i w tym kierunku chciałbym się szkolić / doskonalić.

Ale 5.3, 5.4, 5.5 (LTS), 5.6 Ci się nie podoba?
miccom
Tego nie powiedziałem smile.gif

Może powiem tak, moje skrypty stron powstawały na najaktualniejszej wersji wówczas, czyli 5.2

Nie wiem czy zmiana tego co już napisane w wersji 5.2 na 5.6 ma sens.

Źle określiłem smile.gif

Ogólnie laravel mi się podoba smile.gif choć ostatni jaki poznawałem to 5.2 smile.gif

Dla laravel bardzo mało jest dokumentacji w j. polskim stąd dla Mnie aktualizacja wiadomości jest nieco utrudniona.
markonix
No to zamiast nauki programowania polecam troszkę poćwiczyć angielski - w najprostszej wersji angielski czytany wink.gif
Laravel ma bardzo dobrą dokumentację i czytelną, co najwyżej można się przyczepić, że nie zawsze wszystkie metody są w niej opisane i czasem trzeba zerknąć do dokumentacji API.
miccom
Właśnie czytam dokumentację laravel 5.6 laravel.com

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.