Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ocena Piosenki - Rap
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Johnas
Witam! Od 9 lat zajmuję się rapowaniem. Jest to moją drugą pasją, zaraz po programowaniu. Wiadomo że z początku wychodziło to gorzej, ale z czasem poziom trochę się poprawił. Tak samo jak w momencie kiedy zaczynałem programować.

Chciałbym abyście mnie obiektywnie ocenili i powiedzieli mi co o tym myślicie. Najlepsze że taką jakość osiągnąłem na zwykłym mikrofonie od słuchawek do telefonu. Jednak dobry program do nagrywania potrafi zrobić robotę.

Johnas - Kochałem

Pozdrawiam i czekam na waszą krytykę. Mówcie śmiało co o tym myślicie smile.gif
aras785
Dla mnie bomba smile.gif Dobry bit i fajnie się słucha.

ps. trochę trzeszczenie słychać przy bicie
Johnas
Masz rację, słychać szumy, ale na słuchawkach podłączonych przez bluetooth gdzieś mi one giną w tłumie. Prawdopodobnie jest to moja wina bo do beatu ustawiłem mastering na lata 90te co jest tego przyczyną. Jak tylko odzyskam dostęp do mojego laptopa to zobaczę co mogę zrobić i spróbuje poprawić tę jakość. W moim laptopie mam matrycę do wymiany i celowo miałem ustawioną niską rozdzielczość, a po aktualizacji sterownika mam czarny ekran. Monitor nie wykrywa rozdzielczości większej niż full HD

PS. Nie tylko beat jest tam źle, bo mam również do zrobienia kilka poprawek z tekstem.Najlepsze jest to że nad tym fragmentem pracowałem godzinę i kolejne dwie nad masteringiem. Najwięcej czasu chyba zajęła mi walka ze słuchawkami bo z podłączonymi słuchawkami na bluetooth program zbyt bardzo zaczął wariować i przerywać tak jakby miał problem z kartą dźwiękową. Byłem zmuszony użyć zwykłych słuchawek od samsunga
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.