Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: export do excela
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
a79rtur
mam skrypt oparty na klasie
writeexcel
na localhoscie działa spoko. natomiast na serwerze plik po odebraniu jest uszkodzony. nie wiem czy nie ma jakis dodatkowych danych dopisanych. zauwazylem tez ze klasa dolacza mi zrodlo html strony do arkusza xls (ale mimo tego na localhoscie gdy odpalam skrypt excel poprawnie otwiera wygenerowany arkusz). wysylam tak samo jak w przykladach podanych w linku wyzej
Master Miko
Gdzie masz ustawiony serwer? Jeśli jest on darmowy, jest dość duże prawdopodobieństwo, że twój serwer nie obsługuje tej funkcji, lub jest wyłączona.

Pamiętaj również o ścieżce tworzenia pliku - folder musi być dostępny i musisz go ustawić, tak aby mogło się w nim tworzyć pliki. Nie wiem jaki to chmod albo inna funkcja, bo używam Win XP - explorera jako FTP tongue.gif
a79rtur
serwer nie jest darmowy a pozatym klase includuje ze swojego katalogu.
doszedlem do tego ze dokleja mi jeden bajt o wartosci 0x09 na poczatku pliku zwracanego do przegladarki i dlatego plik jest zepsuty. a moze cos w buforze siedzi . uzywam do wyslana fpassthru
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.