Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Usunięcie konta
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania > Forum
Koleś
Cześć. Pisałem na priva do admina i moderatora, bo chciałbym usunąć niektóre swoje stare wątki, ale nie dostałem odpowiedzi.
Jak usunąć swój wątek, a najlepiej całe swoje konto? Nie jest mi już potrzebne.
Pozdrawiam.
Tomplus
Wstydzisz się swojej twórczości?
Koleś
Co to za bzdury.
Przypominam że jest RODO.
Czy są tutaj jacyś ADMINI questionmark.gif
Pyton_000
a co ma rodo do tego?
Tomplus
RODO umożliwia anonimizowanie danych osobowych tj. email. Innych np. Ksywa nie jest daną osobową po której można dowiedzieć się kim jesteś w rzeczywistości. Szczególnie że nick na forum jest mało precyzyjną nazwą.

A we wpisach też nie umieszczałeś żadnych danych osobowych.
gitbejbe
up,

nie tylko to. W każdym razie na jego prośbę, administrator powinien usunąć wszystkie jego dane podane podczas rejestracji. Jeśli chodzi o posty/tematy to sprawa oczywista, jest to treść publiczna i ich autor o tym wiedział publikując je. Jeśli nie były w nich zwarte jego dane osobowe to nie muszą być usunięte. Nick-zwłaszcza taki, też nadal może widnieć w postach.
ZenekN
Może pomylił z Facebookiem ? :-)
nospor
Co do wpisu z telefonem to zraportuj post i ja ci go usune.

Co do konta i naszej administracji/zarzadu to sa nieosiagalni. Patrza z daleka z dziwnym usmieszkiem na twarzy na nasze umierajace forum. Pewnie oplaca ich konkurencja*





*tak wiem, troche dramatyzuje ale ciezko mi sobie wyobrazic inny powod tego wszystkiego wink.gif

ps: przenosze temat
netmaniak
Podpinam się pod pytanie: jak usunąć konto. Dlaczego? Już tłumaczę smile.gif (bo widzę, że sama prośba to za mało)

Mam tu jedno konto, z którego często korzystam. Niestety zarejestrowane jest na adres mailowy, do którego nie mam już żadnego dostępu. Chciałem zmienić adres na inny, ale jak się okazało jest już w użyciu tongue.gif Przypisany do innego konta (tego, z którego piszę tą prośbę). Musiałem kiedyś założyć to konto nie pamiętając o tym, że już kiedyś zakładałem inne. Reasumując: Chcę usunąc jedno konto, a adres mailowy do niego przypisany zapisać w ustawieniach drugiego konta. Zrobić porządek, bo nawet powiadomień nie mogę otrzymywać :/

No więc jak usunąć konto??
kwiateusz
najskuteczniejszą metodą jest kontakt z konta które chcesz usunąć z administracją, np ze zmną, ewewntualnie jesli nie masz dostepu do konta to sprawa się komplikuje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.