Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: viewport dla "wersji na komputer" na mobilce
Forum PHP.pl > Forum > Po stronie przeglądarki
Abumbaraj
Witam,

Mam taki problem.
Mam responsywną stronę, wszystko działa jak należy.

Wszystko działa na Media Queries.

Czy jest możliwość w opcji mobilnej / na komórce / po włączeniu "wersja na komputer" w ustawieniach przeglądarki aby viewport miał określoną szerokość? np. 1200px?

Nie wiem, czy zaznaczenie tej opcji coś zwraca do przeglądarki jakąś zmienną czy coś.

widziałbym to tak:

jeśli "wersja na komputer" jest zaznaczona, szerokość strony to 1200 px (przeskalowane na 100% widoczności ekranu).
freemp3
Niestety raczej nie ma takiej możliwości. Media queries działają po stronie przeglądarki więc zaznaczenie tej opcji jedynie przeładuje stronę z użyciem innej szerokości strony. Wartość ta oczywiście zależy od konkretnej przeglądarki i np w Firefox wynosi 980px. Można ją zmienić, ale tylko w konfiguracji samej aplikacji.
Abumbaraj
Cytat(freemp3 @ 22.03.2019, 09:34:50 ) *
Niestety raczej nie ma takiej możliwości. Media queries działają po stronie przeglądarki więc zaznaczenie tej opcji jedynie przeładuje stronę z użyciem innej szerokości strony. Wartość ta oczywiście zależy od konkretnej przeglądarki i np w Firefox wynosi 980px. Można ją zmienić, ale tylko w konfiguracji samej aplikacji.


Rozumiem, dziękuję, pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.