Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaki skrypt do bloga
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania > Szukam
dublinka
Jaki wybrac darmowy skrypt do bloga tak aby mozna bylo katalogowac wpisy plus wstawiac kolorowanie kodu php
Pyton_000
Ja kiedyś napisałem swój system bardzo prosty bez bajerów w laravelu 5, kategorie, tagi, kolorowanie składni + statystyki odwiedzin per kategoria, tag, artykuł, dodawanie artów w kilku językach. Treść artów pisana w Markdown

Nie jakiś zajebisty system, ale działa biggrin.gif
batman
Moje rozwiązanie może być nieco nieszablonowe, ale działa i co najważniejsze kosztuje nic (lub prawie nic).
Zamiast stawiać dynamiczną stronę, wygeneruj bloga przy pomocy dowolnego static site generator, a następnie wrzuć to do S3/github/dowolny hosting html (ja używam S3 + CloudFront). Komentarze oraz formularze można ogarnąć przy pomocy gotowych rozwiązań.

Tutaj (https://www.staticgen.com/) znajdziesz listę generatorów (mi wystarcza Jekyll). Jestem pewien, że któryś dostarcza wymagane przez Ciebie funkcjonalności. Co do statystyk - Google Analytics.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.