Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jakie forum?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
spenalzo
Chce umożliwić użytkownikom mojego serwisu zakładnie for dyskusyjnych, ponieważ często pojawiają się takie prośby. W związku z tym mam pytanie:
czy znacie jakieś forum, które dałoby się podzielić na użytkowników w taki sposób, że osobinik nr 1 ma swoje forum, a osobnik nr 2 swoje i nr 1 nie może się dostać ze swojego na forum usera nr 2? Czy lepiej napisać samemu jakieś proste g...? Chodzi o to, żeby użytkownicy mogli sobie założyć forum, ale każdy oddzielnie i automatycznie (z poziomu strony).
Bo myślałem o takim rozwiązaniu, że będę ręcznie każdemu zakładał phpBB, ale doszedłem do wniosku, że baza nie jest z gumy i np. 500 takich for nie pomieści, bo jedno zajmuje średnio ok. 2,5 mb + posty...
Mam nadzieję że wydedukujecie o co chodzi.
Cudi
Niestety nie znam takiego skryptu, ale myśle że jak napiszesz proste forum z podziałem na kategorie to Twoich uzytkowników w większośći napewno takie coś zadowoli. Lepsze takie coś niż nic smile.gif
spenalzo
Tak czasami zastanawiam się nad sensem istnienia tego serwisu... Bo pochłania czas a ciągle tylko jestem zjebywany na email że to czy to jest be, a to mi się nie podoba. A może ktoś chce kupić 16-18 tysiecy użytkowników? biggrin.gif
A z forum mam problem - czy szukać dalej, czy dać sobie spokój, bo nie ma za bardzo sensu tworzenie nowego forum wraz z panelem administracyjnym.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.