Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [php] Fatal error na emaila?
Forum PHP.pl > Forum > PHP
starterrrrr
Witam.
Kombinuje dzisiaj pół dnia, jak wysłać Fatal error na emaila.
Próbowałem z set_error_handler() i register_shutdown_function() ale efektów nie ma.

Czy możecie podpowiedzieć, jak wysłać Fatal error z treścią komunikatu na emaila?

Będę wdzięczny za podpowiedzi.
starterrrrr
Cytat(viking @ 25.10.2021, 17:00:33 ) *

Uruchomiłem włąsnie ten skrypt, wysyłą fajnie fatal error.

Ale widze też, że wysyła mi notice na emaila, to nie jest porządane. Przechodze na php 8.0 i narazie troche tego jest smile.gif

Jakaś sugestia jak zmodyfikować ten skrypt podlinkowany?


Edit.,
Już mam - dodałem warunek, któy sprawdza, czy $errno === 1 smile.gif `
viking
A może pomyśl jak usunąć problem błędnego kodu? Możesz zacząć od csfixera czy podobnych narzędzi.
starterrrrr
Cytat(viking @ 25.10.2021, 18:47:58 ) *
A może pomyśl jak usunąć problem błędnego kodu? Możesz zacząć od csfixera czy podobnych narzędzi.


Jeszcze jestem na etapie, gdzie błędy takie mi się zdarzają co do csfixera nie słyszałem o tym, zaraz zobacze co to jest smile.gif

Cytat(viking @ 25.10.2021, 18:47:58 ) *
A może pomyśl jak usunąć problem błędnego kodu? Możesz zacząć od csfixera czy podobnych narzędzi.


Dawno nic lepszego nie widziałem niż notyfikacja o błędach, już dawno powinienem to zrobić.

Teraz widzę, jakie kombinacje używają użytkownicy, widać próby ataku na serwis smile.gif
dawid6512
Poczytaj o sentry, lepsze niz wysylanie tresci bledu na maila (chociaz sentryvtez wysyla)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.