Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Komunikacja z drukarką fiskalną USB
Forum PHP.pl > Forum > PHP
Avatarus
Witam
Mam sklep internetowy i kasę fiskalną. Jednak denerwujące i mocno opóźniające jest ręczne wystawianie paragonów do każdej paczki. Dla ułatwienia zrobiłem sobie już skanowanie paczek (skaner USB), ale to łatwe bo działa jako klawiatura.
Chciałbym jednak teraz dodać taką opcję, że po zeskanowaniu zamówienia (oznaczeniu jako wysłane, wysłaniu emaili do klienta itp), ten sam skrypt wysłał do drukarki fiskalnej po USB informacje o wydrukowaniu Paragonu. To znacznie ułatwiło by mi robotę.
Czy ktoś z was stosuje podobne rozwiązanie? Jak ten temat ugryźć? Jakie są najlepsze drukarki pod to (pewnie jacyś producenci mają chodź szczątkowe wsparcie podobnej metody.)
Będę wdzięczy za wszelką pomoc
Pozdrawiam
trueblue
Znam i używam gotowego rozwiązania, ale drukarka nie jest podpięta pod USB, komunikacja następuje po API z konkretnym urządzeniem.
Avatarus
o to jeszcze lepiej. Czy możesz mnie naprowadzić co to za drukarka i info o tym API, z góry dziękuje
trueblue
https://ipos.pl/
Avatarus
dzięki wielkie za pomoc, po świętach to ogarnę. Wesołych smile.gif

dziwna sprawa, Ipos.pl właśnie mi powiedział że nie ma czegoś takiego u nich....
Czy możesz mi napisać o tym więcej? Jakiś link do dokumentacji tego API? Na stronie ipos.pl nic takiego nie znalazłem. Z góry dziękuje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.