Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Najlepszy darmowy mailing
Forum PHP.pl > Forum > Serwery WWW
DNMX
Hej. Mam sobie serwis z memami. Niecałe 10k użytkowników. Teraz stworzyłem nowa stronkę o podobnej tematyce. Obie oparte na WordPressie. Chciałbym przerzucić użytkowników z jednej na druga i ich o tym poinformować. Co mi przyszło do głowy? Dodac na drugiej stronie wszystkich userow bulkiem poprzez narzędzie wp-cli z opcja --send-email. Czy jestem w stanie to ogarnąć jakimś darmowym narzędziem do mailingu które da się podpiąć pod wtyczkę WP Mail SMTP? Z góry dzięki za podpowiedzi!
Salvation
Bulk spoko pomysł, ale... Najpierw muszą wyrazić na to zgodę, więc zacząłbym od wdrożenia miejsca, jak i gdzie zapisać zgody. Później rozesłał mailing ze starej strony z linkiem do formularza - też na starej stronie. I tylko ci, którzy wyrażą zgodę, powinni trafić do pliku eksportowego.

A wracając do pytania, to Mailchimp jest darmowy do 1k w miesiącu, więc - zakładając, że i tak nie przeniesie się 100% userów - to możesz to sobie rozbić na X miesięcy.
Ale... Za €103 miesięcznie możesz to zrobić za jednym razem - w tym jeden miesiąc masz free: https://mailchimp.com/pricing/marketing/?currency=EUR
Malinaa
Przed startem zainteresuj się hasłem: jak zwiększyć dostarczalność maili, itp. itd.
Z darmowego mailingu może się zdarzyć, ze 90% wiadomości trafi do Spamu i większość z 10k nawet nie zobaczy tej informacji.

Na polskiej arenie prawdopodobnie najlepszy jeżeli chodzi o dostarczalność jest GetResponse i chyba mają 30 dniowy okres próbny,
więc jeżeli przygotujesz dobrze mailing to się wyrobisz w czasie bez opłat.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.