Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak zrobić, żeby zadziałał ENTER a nie musowo
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
miedzna
Mam małą wyszukiwarkę na stronie i jak zrobić, żeby po wpisaniu w polu wyszukiwania użytkownik nie musiał klikać myszką w button Szukaj tylko wciskając ENTER rozpoczynał wyszukiwanie?

Dzięki i pozdrawiam
Speedy
Cytat(miedzna @ 2005-03-07 12:23:58)
Mam małą wyszukiwarkę na stronie i jak zrobić, żeby po wpisaniu w polu wyszukiwania użytkownik nie musiał klikać myszką w button Szukaj tylko wciskając ENTER rozpoczynał wyszukiwanie?

Dzięki i pozdrawiam

Nie rozumiem pytania tongue.gif

A spróbuj sobie coś wpisać , a potem kliknąć ENTER. winksmiley.jpg
miedzna
Cytat(Speedy @ 2005-03-07 14:50:39)
Cytat(miedzna @ 2005-03-07 12:23:58)
Mam małą wyszukiwarkę na stronie i jak zrobić, żeby po wpisaniu w polu wyszukiwania użytkownik nie musiał klikać myszką w button Szukaj tylko wciskając ENTER rozpoczynał wyszukiwanie?

Dzięki i pozdrawiam

Nie rozumiem pytania tongue.gif

A spróbuj sobie coś wpisać , a potem kliknąć ENTER. winksmiley.jpg

Wpisuje dane,klikem ENTER, strona przeladowuje sie i nic, natomiast jak klikne myszką na Szukaj po wpisaniu tych samych dany, to wszystko działa, pieknie szuka. Chodzi o to, żeby wpisując jakies słowo do wyszukiwarki user nie musiał odrywać się od klawiatury, żeby myszka wcisnąć Szukaj, tylko wpisuje coś, wciska ENTER i ta operacja zastępuje klikanie myszką w button Szukaj, rozumiesz smile.gif
kszychu
A jaką akcję ma przypisaną klawisz Szukaj?
miedzna
Mam taki formularz:
  1. <form action="szukaj.php" method="post">
  2. Nazwisko:<BR>
  3. <input type="text" name="nazwisko">
  4. <input type="submit" name="submit" value=" Szukaj ">
  5. <INPUT TYPE="checkbox" NAME="all"> Pokaż wszystkich
  6. </form>


Chodzi mi o podobne działanie jak wyszukiwarka na tym forum, wpisujesz coś i nie musisz odrywać rąk do klawiatury żeby myszką wcisnąć Szukaj, bo wystarczy, że wciśniesz Enter smile.gif
kszychu
No sorry, ale to musi działać po wciśnięciu entera.
Cysiaczek
A jakiej przeglądark uzywasz?
miedzna
Cytat(Cysiaczek @ 2005-03-07 18:27:50)
A jakiej przeglądark uzywasz?

Używam IE, ale już jest OK, znalazłem na forum smile.gif dzięki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.