Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Może jakis skrypt na 100webspace.com?
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Shahow
Ostatnio mam duzy problem. Otóż 100webspace.com wprowadziło reklamy. Przedtem był sam panel z linkami (mały), potem doszły reklamy google (duże). Dało się to wytrzymać, jednak teraz ich skrypty to szok. Reklamy wpadaja na środek strony co niszczy strukture layout'u. www.shahow.prv.pl - to moja strona i można zauważyć na niej to. Czy jest jakis skrypt na usunięcie reklam z tej części strony, albo całkowita likwidacja? Z góry dziękuje za jakiekolwiek wskazówki.
czachor
Jak by Ci to powiedzieć... Darmowe serwery tak mają, w końcu jakoś się muszą utrzymywać... Podpisałeś (zaakceptowałeś) ich regulamin, musisz wytrzymać albo przenieść się...
Zresztą przypuszczam, że w najbliższym czasie mniej więcej z tych samych powodów ktoś zamknie temat smile.gif
Shahow
Akceptuje reklamy, tylko razi mnie to, że te reklamy tak schodzą w dół sad.gif
Speedy
Bardzo Ciebie przepraszam, ale takie myśli w stylu usuwanie reklam z darmowych serewerów, lepiej zachować dla siebie winksmiley.jpg .
Jeśli już bardzo chcesz to zrobić, to pomagikuj trochę, lecz nie pisz o tym na forum, ponieważ tego typu tematy i tak są zamykane...

Pozdrawiam.
Kreton
Jasne za da sie, i nawet usunie ci ta reklame zeby jej n iebylo i nieburzyla Layaut'u

ARTYKUŁ JAK USUNĄĆ REKLAMY

hehe, napisany przeze mnie rolleyes.gif rolleyes.gif . poczytaj, sprobuj a napewno bedzie OK
czachor
@Kreton - Twoja metoda jest średnio skuteczna... Efekt (brak reklam) zobaczą tylko Ci, którzy zainstalują odpowiednią wtyczkę... A takich ludzi będzie (jest) IMHO mało...
Cysiaczek
ja nie rozumiem. Też mam na tym serwerze konto i jakos nie narzekam. mam tylk ojeden banner na samej górze, który zresztą (to nie jest próba cwaniactwa) sam się ukrył, bo to DIV o z-indesie=1000. Jak wpakowałem tam diva, który z-indexa nie miał, to i tak przykrył mi ten banner smile.gif Oczyuwiście zrobiłem to przypadkiem w czasie testowania strony na tym własnie serwerze. Ah te divy...
Kreton
czachor ale tu chodzi o to zeby ta wlasnie insalowac i rozpwadzac, niestety mizilla niemia tej wtyczki na stałe, ale moze jak finalna wersja sie ukaze.

W kazdym razie zrobiłbym jak w tym artykule. Ja jestem bardzo zadowolony, nieznalazlem okienka ktore by wywaliło ani tez zablokowanego ktoe bylo faktycznie potrzebne
Shahow
Juz reklamy przeszły na sama górę, bez mojej interwencji tongue.gif Ale i tak zaznaczam, że nie chodziło mi o usunięcie, a jedynie PRZESUNIECIE reklam na sama górę, bo przedtem pakowały się na środek i niszczyły layout. A to co wspominałem o usunięciu to jedynie jako ostateczną czynność.

A co do tego softa na reklamy to nie bede instalował skoro działa tylko lokalnie i na dodatek mam szacunek dla darmowych serwerów, które musza dawac reklamki.
Speedy
a tam... ambitni jesteście tongue.gif

wystarczy dać w stylach div {visibility:hidden;} , a do normalnych divów robić klasy biggrin.gif .
czachor
Hehehe biggrin.gif Genialne w swojej prostocie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.