Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: IIS + PHP +ORACLE
Forum PHP.pl > Forum > Serwery WWW > IIS
Ralf
Mam problem z konfiguracja php zeby komunikowal sioe z serwerem bazy ORACLE
php stoi na IIS no i problem tkwi jak uruchomic wlasnie komunikacje z Oraclem (php_oci8.dll) za kazdym razem wyrzuca
"Unable to load dynamic library 'c:/winnt/system32/php_oci8.dll' - the specified procedure could not be found."
gdzie w extension_dir ustawilem sciezke do c:/winnt/system32 i tam umiescilem php_oci8.dll
Klienta Oracle mam poprawnie skonfigurowanego

Czy problem tkwi w jakis dodatkowych bibliotekach czy jescze cos trzeba ustawic?? - nie wiem
Za pomoc z gory dzieki
Ralf
jeszcze raz zwracam sie o pomoc w tej sprawie

Cytat
Mam problem z konfiguracja php zeby komunikowal sioe z serwerem bazy ORACLE
php stoi na IIS no i problem tkwi jak uruchomic wlasnie komunikacje z Oraclem (php_oci8.dll) za kazdym razem wyrzuca
"Unable to load dynamic library 'c:/winnt/system32/php_oci8.dll' - the specified procedure could not be found."
gdzie w extension_dir ustawilem sciezke do c:/winnt/system32 i tam umiescilem php_oci8.dll
Klienta Oracle mam poprawnie skonfigurowanego

Czy problem tkwi w jakis dodatkowych bibliotekach czy jescze cos trzeba ustawic?? - nie wiem
Za pomoc z gory dzieki
GeoS
Ja proponuje rozszerzenia trzymac w katalogu extensions w katalogu z php (mniejszy balagan w bibliotekach systemowych) i wtedy stosownie zmienic ta sciezke do extensions smile.gif

Na bank problem tkwi w zaladowaniu biblioteki
Cytat
Unable to load dynamic library ...
sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.