Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: CMS zintegrowany z portalem
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Vitoss
Witam!

Poszukuję systemu CMS, który jest zintegrowany z portalem (najlepiej Invision Board, ale także phpBB). System powinien posiadać wszystkie podstawowe funkcje dla systemów CMS.

Najistotniejsza jest funkcja zintegrowania logowania. Zależy mi na tym, aby użytkownik nie musiał zakładać dwóch oddzielnych kont - dla forum i dla wortalu, ale wystarczyłoby jedne konto smile.gif Na tym koncie byłyby np. wysyłane wszystkie komentarze do newsów, itp... Może ktoś z Was posiada taki system, bądź skrypt lub tutorial odnośnie wspólnego logowania? Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam serdecznie smile.gif

P.S. Nie chciałbym zbytnio skupiać się na "popularnych", darmowych CMS-ach, które mają jedynie "dodatki" do integracji z forum (jak np. php-Nuke, Mambo, itp.) - sami wiecie dlaczego winksmiley.jpg
bela
Najprościej to samemu napisać smile.gif
Ja zintegrowałem swego czasu IPB2.0 i Mantisa, wystarczy godzinka, siedzisz przy kodzie spisujesz, analizujesz a na końcu 5! minut kodowania.

W np. eZ o tyle jest łatwo, że jest prystosowany do pisania własnych loginHandlerów.
Cysiaczek
Eh. Jeśłi chcesz połaczyć logowanie forum PhpBB z portalem, to po prostu wykorzystaj logowanie phpBB na swoim portalu. Zajrzyj do bazy danych i plików php z tego forum - jeśli umiesz czytac kod php, to zrobisz w chwilę smile.gif
Vitoss
Niestety z tym jest problem, ponieważ nie znam jeszcze na tyle dobrze php, żeby samemu sobie poradzić z czymś takim... sad.gif

Szukam najlepiej jakiegoś tutoriala, bądź instrukcji albo po prostu napisanego takiego skryptu, w jaki sposób można byłoby zintegrować te elementy. Jeżeli ktoś z Was wie, jak to zrobić, byłbym ogromnie wdzięczny! Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.