Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Chce wykasować jedną rzecz
Forum PHP.pl > Forum > Gotowe rozwiązania
Astaroth
  1. <? global $gbook_tbl; $query = &#092;"SELECT * FROM $gbook_tbl\";$result = mysql_query($query); $qbook = mysql_num_rows($result); 
  2. echo 'Wpisów w KG: '.$qbook.''; ?>


U góry widzicie fragment kodu który ma mi wyświetlić liczbe wpisów w Księdze Gości, tymczesem on mi wyświetla liczbe wpisów, a zaraz pod tym ostatni wpis. Co tu trzeba wykasować żeby nie pokazywało mi ostatniego wpisu??
SongoQ
masz zle zapytanie, powinno byc:

  1. <?php
  2.  
  3. $query = &#092;"SELECT COUNT(*) FROM $gbook_tbl\";
  4.  
  5. ?>
Astaroth
Ok dzięki SongoQ ale mam jeszcze jeden problem, mam jportala i zaraz pod blokiem menu, pojawia mi się jeszcze jeden pusty. Nie mam pojęcia czemu. Możesz to zobaczyć na mojej stronie http://cob.aplus.pl/portal w prawym menu. Co musze zrobić żeby mi nie pokazywał się ten pusty blok?? Pozatym miałem ten blok na samym dole, a jak przesunąłem go o blok do góry, to teraz mi tego na dole nie pokazuje, tylko to pier*smile.gif puste pole. O co chodzi??
SongoQ
Widze ze www mojego ulubionego zespolu smile.gif.

A wracajac do pytnaia w kodzie html masz troche niepotrzebnych rzeczy, poprostu usun to i juz, no chyba ze to jest jakos autoamatycznie z jportalu. Nidgy nie uzywalem wiec nie wiem.

Children Of Bodom Rkingsmiley.png guitar.gif
Astaroth
W jportalu wszystko się ustawia w panelu adm, tam sie wpisuje kody html lub php, a on automatycznie go zapisuje do bloku menu. Nie wiem co mam źle że tak mi sie robi no ale coż, trudno może sam to naprawie.

P.S Children Of Bodom RULEZ:) Najlepszy zespół jaki śłyszałem.
Ściągnij sobie video z mojego sajta.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.